اخباراخبار استخراجاخبار بیت کوین

تا کنون 90 درصد از دارایی بیت کوین استخراج شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده. از بیت کوین داشبورد Bitcoin Dashboard تاکنون ماینر های شبکه بیت کوین به اندازه 90 درصد این دارایی را استخراج کرده اند.

با توجه به این که در جدول کریپتوکارنسی بیت کوین به عنوان اولین دارایی معرفی و به عنوان ارز دیجیتال به فعالیت پرداخت. و پس از آن پلتفرم هایی با کارایی های بهبودیافته. به شبکه این دسته از دارایی ها معرفی شد. اما کماکان بیت کوین رتبه نخستین دارایی برتر را در دست دارد. و در میان کاربران فعال شبکه مالی کریپتوکارنسی محبوب. و به عنوان پلتفرم برگزیده با در دست داشتن  ارزش ۹۲۴.۶۲ میلیارد دلار و سهم ۳۹.۲۹ درصدی از کل بازار سرمایه گذاری یکه تاز میدان است.

همان طور که میدانید بیت کوین محدود است و تنها به اندازه 21 میلیون واحد است. داده هایی که بیت کوین داشبور به ثبت رسانده نشان میدهد که تا کنون 90 درصد از این دارایی استخراج شده است.

از آن جا که بیت کوین محبوب است و کل موجودی آن محدود! پیش بینی میشود که با اتمام فرایند استخراج در بخش عرضه این دارایی نسبت به تقاضا وقفه ایجاد شود. و همین موضوع باعث رشد مضاعف قیمت این دارایی شود. این موضوع یکی از مسائلی است که در بازار های مالی به ویژه د دارایی ضد تورمی اجتناب ناپذیر است.

اثرات محدودیت بیت کوین


بیت کوین دارایی امن و در دسترس کاربران است که در آن ده ها هزار نود شبکه در حال انجام فعالیت خود هستند. پروتکل بیت کوین در حالتی امن و با طراحی بی نظیر به جهت جلوگیری از موضوع دابل اسپندینگ double-spend یا دو بار خرج کردن  در میان کاربران اعتماد سازی شده است.

از زمانی که زمزمه های اتمام فرایند استخراج به گوش رسد به احتمال زیاد دولت و موسسات مالی تلاش میکنند تا در مقابل محدودیت عرضه بیت کوین سیاست گذاری کنند. که میتوان این رخداد را یکی از جنبه های محدودیت بیت کوین و ضد تورمی بودن آن دانست. که این دارایی را جذاب تر خواهد کرد.

بیت کوین دارایی محافظت کننده از تورم


بیت کوین به عنوان دارایی دیجیتال برتر که بالا ترین سهم سرمایه گذاری را از بازار مالی در اختیار خود دارد. به عنوان پولی است. که اثر تورم بر روی آن خنثی است یاد میشود. در میان سرمایه گذاران این دارایی موسساتی هستند. که با عنوان “بیت کوین دارایی در مقابل تورم فزاینده” بر روی این دارایی سرمایه گذاری کردند.

منبع:coinnounce

مطالب بیشتر:


هش ریت بیت کوین پس از افت اخیر مجددا افزایش یافت و به سطح جدید رسید
شیبا اینو با افزودن متاورس خاص خود به دنبال جلب نظر سرمایه گذاران است
شهردار میامی قصد دارد مطالبات بازنشستگی خود را به بیت کوین دریافت کند

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx