اخباراخبار آلت کوین ها

لونا 2 رشد کرد و به اندازه 4 میلیون دلار پوزیشن فروش لانگ لیکویید شد

این بار لونا بر خلاف عقیده سرمایه گذاران و تریدر ها عمل میکند. و به صورت معکوس فعالان این بخش را غافل گیر میکند. این دارایی روز گذشته در تاریخ 9 ژوئن سال میلادی 2022 با عملکردی مثبت، رشد 67.5 درصدی را تجربه کرد. این عملکرد بر خلاف عقیده بسیاری از فعالان این بخش بود و رشد ترا در شرایط کنونی امروز به دور از توقع کاربران بود. همین موضوع باعث شد که حجم زیادی از پوزیشن های لانگ فروش لیکویید شود.

پوزیشن های شورت تریدر های فضای مالی مجازی:

با مشاهده جزئیات نرخ دارایی LUNA2 نمودار ها این گونه روایت میکنند. که این ارز از ارزش 2 دلاری به 3.58 دلار صعود پیدا کرد. پس از این رشد صعودی از ترا، Coinglass تلاش کرد. که اطلاعات خود را در خصوص سرنوشت معامله گران در پی این نوسان صعودی روایت کند.

لونا

Coinglass در پی این حرکت بی ثبات اطلاعاتی را به نمایش گذاشت که نشان دهنده حجم دارایی 4 میلیون دلاری از دست رفته بود. که همگی با پوزیشن های فروش آماده افت نرخ ارزشی این دارایی بودند.

جالب است بدانید که با این که لونا رشد کرد. و با این نوسان بی موقع معامله گران ضرر را تجربه کردند. اما فاندینگ رین لونا در صرافی های مطرح بایننس و بای بیت همچنان منفی است. این یعنی کارشناسان و فعالان این بخش، افزایش قیمت لونا را ناشی از رشد این دارایی نمیدانند. و آن را کاذب میخوانند از این رو آنان تمایل دارند همچنان در معاملات شورت خود باقی بمانند.

لونا

والت دیجیتال شدو :

بازار همچنان با احساسات منفی نسبت به دارایی LUNA2 در حرکت است. این موضوع یعنی این که با خرابکاری لونا و افت ارزش این دارایی همچنان نگاه سرمایه گذاران منفی است. و منتظر درخشش عجیبی از این دارایی نیستند.

با نگاهی به شرکت تهیه و توسعه بلاک چین دارایی ترا، در اصل LUNA2 خاکستری از یک پروژه 40 میلیارد دلاری خوانده میشود. که توسعه دهنده های این ارز تلاش کرد تا سرمایه 40 میلیارد دلاری را در میان سرمایه گذارانی که دارایی های LUNC و UST خود از طریق ایردراپ از دست دادند. توضیع شد.

پیدا است که گویا کاربرانی که شامل دریافت این بخش از دارایی شدند. این توکن را جدای از دارایی های دیگر خود کنار گذاشتند. تا بتوانند از این روش ضرر هایی که در جریان نوسانات استیبل کوین ترا از دست داند را جبران کنند. همین حرکت از سمت کاربران باعث تجربه افت ارزشی مجدد این دارایی شد. و منجر شد تا 85 درصد از افت ارزش را در کارنامه عملکرد خود ثبت کند. و اکنون در نرخ 12.24 دلاری آرام گیرد.

این رویکرد از سرمایه گذاران احتمالا ادامه دار خواهد بود. و طبق داده های انتقال پول از والت های دیجیتال نهنگ ها و سرمایه گذاران مبتوان تشخیص داد که فعلا نیز روند و سیاست جدید برای لونا اتفاق نخواهد افتاد. و سرمایه گذاران با همین روش تلاش میکنند تا زمان را سپری کنند.

لونا

در ادامه

بر اساس اطلاعیه ها و تفاسیر گوناگون از کارشناسان و تحلیل گران بازار عده ای بر این باور اند که دو کوان به عنوان بنیان گذار دارایی ترا در خصوص در اختیار داشتن توکن های LUNAC  با کاربران صادق نبوده و مردم را فریفته است.

این در حالی است که یکی از اعضای سرمایه دار شبکه ترا با هویتی مجهول با نام مستعار «FatMan» مدعی است که دوکوان چیزی به اندازه 42 میلیون از لونا که با ارزشی معادل 200 میلیون دلار برابری میکند را در والت دیجیتال خود دارد.

از طرفی دوکوان به عنوان توسعه دهنده این استیبل کوین به کرات اعلام کرد که برای کاربران مال باخته به واسطه افت ارزش این دارایی، لونا واریز میکند. دروغی که برای تمام کاربران آشکار است.

منبع: cointelegraph

مطالب بیشتر:


مراقب تله های خرسی در مسیر معاملاتی خود باشید
سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی
نشست مقامات گروه هفت در جریان سقوط ترا
280 میلیون واحد از لونا توکن‌سوزی شد/توکن سوزی لونا
دو کوان با اعمال اصلاحات جدید پیشنهادات بهتری برای هارد فورک ترا ارائه میدهد

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx