اخباراخبار آلت کوین ها

شرکت فرودو تک Frodo Tech نسخه بلاک چین سازگار با محیط زیست را ارائه میدهد

فرودو تک (Frodo Tech)،به عنوان یک نهاد فعال در زمینه تحقیق و توسعه بلاک چین و فناوری های آن و یک از اعضای انجمن بلاک چین میباشد. این شرکت از اوایل سال میلادی 2018 فعالیت خود را در این بخش آغاز کرد. و تلاش کرد با انجام فعالیت هایی نظیر تحلیل اطلاعات اهدافی در خصوص هوش مصنوعی و امنیت شبکه های مالی مجازی و همچنین ارائه خدمات در بخش هایی گسترده پیش ببرد.

این مجموعه در تلاش است تا با ایجاد یک بستر مناسب، خدمات آنلاین را به صورت گسترده در وضعیتی قابل اعتماد برای کاربران ایجاد کند. در همین راستا گروه تحقیق و توسعه فردا با کلید زدن پروژه تجارت مبتنی بر بلاک چین در سال میلادی 2021 خود را به اهداف خود نزدیک تر کند.

این گروه هدف خود را این گونه تشریح میکنند:

ما در تلاش ایم پلتفرم مالی آزادی را طراحی کنیم. که یک اکوسیستمی کامل، از تمام خدمات مالی مبتنی بر بلاک چین و به دور از هر گونه محدودیت جغرافیایی و سیاسی برای استفاده تمام افراد ارائه دهیم. این اکوسیستم یک پلتفرمی آزاد است.

فرودو تک به محیط زیست می اندیشد


از روزی که ارز های دیجیتال پا به میدان دارایی های دیجیتال گذاشته اند. عده زیادی از کاربران با اشاره به مسائل زیست محیطی دارایی های دیجیتال را به ویژه بیت کوین را زیر سوال بردند. و موضوع استخراج بیت کوین صورت مسئله بسیاری از افراد محیط زیست دوست بود.

این شرکت در کنار بسیاری از اهدافی که در بخش راه اندازی توکن ها توسعه داد است. تلاش میکند. تا کربن زدایی و دستیابی به صنعت جهانی کریپتوکارنسی را با حذف کربن. از فرایند استراج ارز های دیجیتال و همچنین صنعت بلاک چین به انجام برسانند.

از این رو تلاش کردند تا با ارائه توکن بومی خود به نام فردو و حذف ماینینگ از بستر این توکن و ایجاد امکان پردازش تراکنش ها با ساده ترین سیستم های رایانه ای را فراهم کرده. تا اصلی تریم موضوع آسیب زننده به محیط زیست یعنی انرژی مورد نیاز برای ماینر ها و ابر رایانه ها را از اکوسیستم مالی حذف کند. همین امر باعث شد تا این دارایی با پلتفرمی متفاوت نسبت به دیگر ارز های ارائه شد. به بستر مالی کریپتوکارنسی عمل کند.

گروه تهیه و توسعه فردو تک تلاش میکنند. از بلاک چین به عنوان یک ابزار مهم در تراکنش های مالی استفاده کنند. به این شکل که بتوان به بهره گیری از بلاک چین تعداد زیادی از کاربران را  با درگیر کردن فاکتور های مهم استاندارد یورو، استاندارد DAO  به اقتصاد دیجیتال دعوت کند.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


کدام پلتفرم ارز های دیجیتال به محیط زیست آسیب میزند؟
کاهش مصرف برق بیت کوین در ماه گذشته/ تاثیر نوسانات قیمت بر مصرف برق
نقش بلاک چین در محیط زیست

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx