اخبار

Survey : بیشتر آمریکایی ها نام Dogecoin را از Ethereum شنیده اند.

یکی قراردادهای هوشمند معرفی کرده است و یکی ساختار مالی غیرمتمرکز ، دیگری ... الگوی رفتاری اقتصادی است.

Survey می گوید : بیشتر آمریکایی ها نام Dogecoin را از Ethereum شنیده اند.

فقط در مدت بیش از 5 سال از زمان راه اندازی ، Ethereum جهان را با قراردادهای هوشمند ، امور مالی غیرمتمرکز ، تولید محصول و توکن های غیرقابل شارژ آشنا کرد و مدتهاست که پشت سر بیت کوین به عنوان دومین پروژه بزرگ بلاکچین از نظر سرمایه بازار ایستاده است.

نوشته های مشابه

Dogecoin (DOGE) یک ارز رمزپایه meme است که هیچ نوآوری ارائه نکرده است ، هیچ گونه علت واقعی ندارد و فقط به دلیل اینکه در طی 12 ماه گذشته به بازی یک میلیاردر معروف تبدیل شد ، محبوبیت زیادی دارد.

بنابراین ، همانطور که انتظار می رود ، به طور طبیعی ، شهروندان عادی نسبت به Ethereum بیشتر با Dogecoin آشنا هستند.این طبق نتایج نظرسنجی انجام شده توسط هریس پول ، در رابطه با کوپن کابین ، که از بیش از 2000 بزرگسال در ایالات متحده خواسته است نظرات خود را در مورد ارزهای رمزپایه ارائه دهند.

طبق یافته های این نظرسنجی ، 29٪ از پاسخ دهندگان گفتند که با Dogecoin آشنا هستند ، در حالی که فقط 21٪ با Ethereum آشنا بودند.

از کل 2063 پاسخ دهنده ، 89٪ گفتند که حداقل قبلاً در مورد ارز رمزپایه شنیده بودند. بیت کوین قبلاً برای اکثریت پاسخ دهندگان (71٪) شناخته شده بود ، Dogecoin دومین سکه شناخته شده است.

دارایی های دیجیتالی دیگری که آمریکایی ها ادعا کردند با آنها آشنایی دارند شامل ثبات Bitcoin است که توسط Coinbase و Circle ، USD Coin (USDC) راه اندازی شده است که 21٪ از پاسخ دهندگان گفتند که آشنایی دارند حدود 18٪ از پاسخ دهندگان گفتند که با Litecoin (LTC) آشنا هستند و 10٪ گفتند که Stellar (XLM) برای آنها شناخته شده است.

وقتی از آنها سوال شد که آیا آنها معتقدند ارزهای رمزپایه به آینده پول تبدیل می شوند ، 31٪ پاسخ مثبت دادند و 30٪ گفتند که رمزنگاری را “نوآورانه” می دانند. در همان زمان ، 23٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه ارز رمزنگاری شده را به عنوان یك طرح غنی سازی سریع ارزیابی می كنند ، در حالی كه 19٪ این فناوری را سایه دار یا شرور توصیف می كنند. تقریبا نیمی (44٪) از پاسخ دهندگان گفتند که به عنوان بخشی از یک برنامه پاداش برگشت وجه نقد آنلاین ، امکان دریافت ارز رمزپایه را دارند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx