اخبار

موزیلا فایرفاکس استفاده از ارز های دیجیتال را موقتا رد میکند

در پی اخبار کمک رسانی موزیلا فایرفاکس با استفاده از دارایی های دیجیتال و واکنش های تند از سمت کاربران این مرورگر محبوب توسعه کارپردازان این پلتفرم در تصمیم خود تجدید نظر کردند.

از این رو در روز گذشته اعلام شد. که این مجموعه در مورد درخواست کمک های نقدی به واسطه  دارایی های دیجیتال موضع منفی گرفته است و آن را رد میکند.

گروه فایرفاکس این تصمیم گیری را ناشی از اعتراضات مخاطبان خود نمیدانند. و اظهار داشتند که به  دلیل موضوع محیط زیست تصمیم به تجدید نظر و تغییر رویکرد گرفته اند.

آنان در توییتی گفتند:

با انتشار خبر “پذیرش کمک مالی از طریق دارایی های دیجیتال” فضای چالش ساز برای محیط زیست ایجاد شد. از این رو در این تصمیم تجدید نظر کردیم.

هم اکنون موزیلا فایرفاکس تلاش میکند تا کمک های خود را در آینده از طریق دارایی های دیجیتال انجام دهد اما با مد نظر قرار دادن مسائل زیست محیطی.

از این رو تلاش میکند تا اهداف خود را با به طور کامل با مسائل آب و هوایی و… تطبیق دهد. با این تفاسیر هم اکنون موزیلا فعالیت خود را از طریق دارایی های دیجیتال متوقف میکند. و اهدای جوایز از طریق این دارایی ها را موقتا لغو میکند.

در 31 دسامبر اولین باری بود که فایرفاکس اعلام کرد که دارایی های دیجیتال ابزاری مناسب برای انجام کمک های مالی و اهدای جوایز به کاربران دنیا است. در این توییت به طور واضع از دارایی های نظیر بیت کوین و اتریوم و دوج کوین یاد شد.

موزیلا فایرفاکس به عنوان یک شرکت موفق فناوری اطلاعات از دارایی های دیجیتال استقبال میکند اما مخاطبان قدیمی آن در کمال تعجب به این عقیده واکنش منفی نشان میدهند.

در حالی که بر خلاف مرور گر موزیلا فایرفاکس، مرور گر Brave  که از ابتدا با نام پلتفرمی حریم خصوصی محور در دست کاربران قرار گرفت. هم اکنون بالاترین تعداد کاربر را در بستر خود دارد.

منبع: decrypt.co

مطالب بیشتر:


اجرای ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال امکان پذیر نیست/اقتصاددان هند توضیح داد
بیت فارمز از گلکسی دیجیتال به پشتوانه بیت کوین 100 میلیون دلار وام میگیرد
شیبا بهتر است یا دوج کوین یا سیفمون؟چاک لیدل و رقابت میم کوین ها
شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد
سونی در مورد هدست های واقعیت مجازی خود توضیح میدهد

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx