اخباراخبار استخراج

بیت فارمز از گلکسی دیجیتال به پشتوانه بیت کوین 100 میلیون دلار وام میگیرد

بیت فارمز یک شرکت استخراج کننده ارز دیجیتال بیت کوین است. این مجموعه با انتخاب نام بیت (بیت کوین) و فارمز(مزرعه) در بخش استخراج بیت کوین به فعالیت میپردازد. به تازگی اخباری مبنی بر دریافت وام 100 میلیون دلاری از هلدینگ گلکسی دیجیتال به گوش میرسد.

گلکسی دیجیتال مجموعه ای فعال در بخش توسعه و خدمات بلاک چین و ارز های دیجیتال است. که با درخواست تهیه وام مورد نیاز بیت فارمز موافقت کرده این مجموعه وام را با پشتوانه ذخایر بیت کوین پرداخت خواهد کرد.

بیت فارمز که مرکز فعالیت آن واقع در تورنتو است هم اکنون یک وام به مبلغ 60 میلیون دلار را در دست دارد. این وام با بهره 10.75 درصدی در اختیار این مجموعه قرار داده شده است. با مشاهده عملکرد این مجموعه استخراج ارز دیجیتال پیش بینی میشود که در آینده نزدیک بتواند تسهیلات بیشتری را به خود جذب کند.

جف لوکاس (Jeff Lucas) که از مدیران ارشد مالی این مجموعه است در این خصوص گفت:

مجموعه استخراج بیت فارمز با دریافت وام 100 میلیون دلاری جدید جانی تازه میگیرد و با این تسهیلات میتواند مولفه دیگری را به روش ها و سیاست های تامین مالی طرح های جدید رشد جهانی کمک کننده باشد.

این مجموعه شامل چهار مزرعه استخراج که هریک دارای 298 مگاوات است در حال ساخت میباشد.

بیت فارمز با دریافت این سرمایه تلاش میکند تا به دست یابی به نرخ هش ریت 3 اگزاهش در ثانیه (EH/s) تا 31 مارس (11 فروردین 1401) و 8 EH/s تا 31 دسامبر سال آینده (10 دی 1401) استفاده کند.

به گفته این واحد استخراج بیت فارمز هم اکنون در خزانه خود بالای 3300 بیت کوین در اختیار دارد. که در ماه دسامبر با اشاره به افزایش سختی شبکه در دو ماه گذشته توانست به اندازه 330 بیت کوین را استخراج کند. که با دریافت وام 100 میلیون دلاری از گلکسی دیجیتال مزارع استخراج افزایش پیدا خواهد کرد.

گلکسی دیجیتال قبل از تقبل پرداخت این وام به بیت فارمز به اندازه 65 میلیون دلار پرداخت وام به دیگر فعالان بخش استخراج ارز دیجیتال را در سابقه کاری خود ثبت دارد.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


متاورس از موضوعات مورد توجه هنگ کنگ/هنک گنگ بر متاورس تمرکز میکند
اولین فروش NFT آدیداس تحت عنوان “ورود به دنیای متاورس”

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx