اخباراخبار استخراجاخبار جهان

روس ها قبل از سرمایه گذاری باید امتحانات خود را پاس کرده باشند!

سیاست مداران روسیه ای تلاش میکنند. تا با کنترل و بررسی مشکلات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال هم برای کاربران و هم برای اقتصاد کشور چارچوب هایی تعیین کنند. که به وسیله آنها فرایند سرمایه گذاری سطح زیاد پایین تر و کیفیت بالاتری را ارئه دهند. تا بدینوسیله هم کاربران و هم اقتصاد کشور لطمه نبیند.

بر اساس این قانون سرمایه گذارانی که دانش و اطلاعات کافی از این فضای سرمایه را در اختیار ندارند. به عنوان سرمایه گذارن غیر واجد الشرایط تفکیک میشوند. .و در ادامه آنها برای شروع سرمایه گذاری در بازار مالی دیجیتال میبایست با پاس کردن واحد های خاصی دوره آموزشی لازم را ببینند تا بتوانند مجاز به شروع سرمایه گذاری شوند.

نوشته های مشابه

این دسته از کاربران مادامی که دوره های لازم را طی نکرده اند قادر به سرمایه گذاری در بازار دیجیتال در حد ارزشی بیش از 600000 روبل را ندارند. این اطلاعات از زبان آندری لوگووی (Andrey Lugovoy) به عنوان حامی حقوق مالی مردم و در سمت معاونت کمیته امنیت و مبارزه با پارلمانی است.

در مصاحبه خود با نشریه خبری ایزوستیا منتشر شد. وی در مصاحبه خود گفت که قوانین و چارچوب گذاری های جدید قطعا سخت گیرانه تر است. و این به نفع کاربران خواهد بود.

او در مورد این قوانین گفت که برای اجرایی شدن طرح سرمایه گذاری جدید انتظار داریم تا به زودی در صحن دومای دولتی مطرح شود. لازن به ذکر است که این پروزه در جریان پروسه کاری اصلاحیه های مورد نیاز از سمت نهاد های مرتبط را دریافت و بر متن آن وارد میکنیم. تا در نهایت مطرح و به تصویب اعضای هیئت دولت برسد.

مواضع دولتی در خصوص سرمایه گذاری ارز های دیجیتال


هم اکنون مقام های دولتی برای تصمیم گیری در خصوص دارایی های دیجیتال مانند ممنوعیت کامل آنها و یا قانون گذاری و فعالیت مردم در چارچوب های جدید اختلاف است. زیرا من قبل از این در مقاله ای مشاوره ای مواضع بانک مرکزی روسیه چیزی خلاف این موضوع را گزارش میکند.

به این شکل که بانک مرکزی با فعالیت و توسعه ارز های دیجیتال به طور قاطعانه عنوان کرد. این نهاد مالی در عنوانی تمامی فعالیت های این بخش مانند انواع سرمایه گذاری ها خرید و فروش و استخراج و غیر را ممنوع میداند. فعلا بانک مرکزی روسیه با پشتوانه دو قوه مقننه و مجریه در مسکو به دنیال اعمال ممنوعیت کامل این دسته از دارایی های نوین است.

استخراج و قوانین جدید آن


طبق اظهارات آندری لوگووی این قوانین و چارچوب گذاری ها میتواند تا حد بالایی استخراج دارایی های دیجیتال را ساماندهی میکند. و به این صنعت که پس از ممنوعیت فعالیت دارایی های دیجیتال در چین  هر روز در کشور در حال گسترش است نظم خواهد داد. با نظم پیدا کردن و قانون مند شدن این فعالیت کاربران عادی که در مناطق غنی از انرژی هستند میتوانند با آغاز به کار در این بخش به منع در آمد مناسب دست پیدا کنند.

او به یکی از بخش های قانون گذاری های نوین اشاره کرد و گفت که برای تامین برق صنعت استخراج میبایست نرخ آن را برابر با مشاغل صنعتی در نظر گرفت و کلیه مراکزی که با استفاده از برق خانگی مشغول به انجام استخراج ارز هستند متوقف میشوند.

و بعد از آن در خصوص صرافی های ارائه دهنده خدمات مالی گفت که این بخش از فعالیت ها با قوانین و تبصره های ویژه مشمول قوانین خاص خواهند شد.

منبع: news.bitcoin.com

مطالب بیشتر:


کاربران نیجریه بایننس را کلاه بردار میخوانند در حالی که بایننس زیر بار نمیرود!
لایحه ای در خصوص بیت کوین و ارز قانونی آریزونا
گوگل به دنبال متخصص در حوزه بلاک چین میگردد
فعلا مجوز استخراج بیت کوین در نیویورک به تعویق افتاد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx