اخباراخبار آلت کوین هااخبار بیت کوین

بیت کوین و دوج کوین هر دو از یک فناوری مشترک هستند

در توییت جدید از یکی از توسعه دهندگان دوج کوین مقایسه ای در خصوص این دارایی با بیت کوین انجام داده است. و همین باعث شد تا این دو را از نظر فناوری با یکدیگر مشابه بخواند. بیلی مارکوس در عنوانی دو دارایی بیت کوین و دوج کوین را دو ارز ا فناوری مشابه میخواند.

یکی از شباهات ساختاری دوج کوین و بیت کوین در الگوریتم اثبات کار است. که اول بیت کوین و بعد از آن دوج کوین به تبعیت از این دارایی سیستم بلاک چین خود را بر مبنای اثبات کار راه اندازی کرد.

اما از جنبه ای دیگر آن هم در بحث محدودیت دارایی بیت کوین و دوج کوین عملکردی مجزا داشتند. همان طور که میدانید بیت کوین دارایی دیجیتال محدود و به اندازه 21 میلیون واحد است. که هم اکنون پس از گذشت یک دهه از آغاز فعالیت این دارایی چیزی به اندازه 17 میلیون آن استخراج ، و در گردش است.

درحالی که دوج کوین در گام اول به اندازه 100 میلیارد کوین بود. و بعد از گذشت دو سال از فعالیت این دارایی تقریبا هر سال یک بار چیزی به اندازه 5 میلیارد کوین اضافه به مجموع کوین های عرضه شده دوج کوین علاوه میشود. هم اکنون پلتفرم دوج کوین به تعداد ۱۳۲,۶۷۰,۷۶۴,۳۰۰ دوج در گردش دارد.

دیدگاه اینفلوئنسر ها در خصوص بیت کوین و دوج کوین:

از دید گاه تعدادی از سرمایه گذاران و فعالان شبکه مالی وال استریت مانند نام های سرشناسی مثل مایک نووگراتز (Mike Novogrtz)، آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) و… هم اکنون بیت کوین را به عنوان دارایی جایگزین طلا و ارزشمند قبول دارند. آنان از این ارز به عنوان پناه گاه امن و قابل اطمینان یاد میکنند.

در خصوص دوج کوین به عنوان دارایی که با نماد سگ شیبا و نوعی شوخی به دنیای دارایی های دیجیتال پا گذاشت. عده ای دیگر هنوز بر این باور اند که دوج کوین چیزی جز شوخی نیست.

در کنار نظرات متعدد ایلان ماسک که خود از اینفوئنسر های تاثیر گذار بر روی نرخ دارایی ها است. و به کرات دیده شده است که با نظرات خود نرخ ارز ها به ویژه دوج را بالا و پایین میبرد. میگوید:

دوج کوین دارایی مناسب به سبب انجام انواع پرداخت ها است. با این که بیت کوین اولین ارزی بود که به عنوان دارایی همتا به همتا کار خود ار آغاز کرد. اما دوج کوین برای پرداخت های مالی مناسب تر است.

در ماه دسامبر سال جاری ایلان ماسک تلاش کرد با پذیرش دوج کوین در درگاه پرداخت تسلا ارزش این دارایی را مضاعف کند. علاوه برآن او با مکاتباتی که مک دونالد داشت تلاش کرد. تا او را ترغیب کند تا درگاه پرداخت دوج را در سیستم مالی خود ایجاد کند. اما او نپذیرفت. در حالی که سایر رقبای فست فودی یعنی King Burger و MrBeast Burger ظاهرا از این پیشنهاد استقبال میکنند.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


گری اسکیل توکن های متاورسی و دیفای را به ارز های خود اضافه میکند.
اولین جشن عروسی در متاورس/پدر مرحوم عروس در این مراسم شرکت میکند
بیت کوین به عنوان ارز ملی السالوادور باید متوقف شود/
یوتیوب در جست و جوی NFT ها
کمپانی جواهرات در نیویورک سیتی از طریق BitPay شیبا اینو را میپذیرد

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx