اخباراخبار جهان

فعلا مجوز استخراج بیت کوین در نیویورک به تعویق افتاد

بر اساس گزارش های منتشر شده از بلومبرگ به تازگی وزارت حفاظت از محیط زیست نیویورک سیتی در خصوص استخراج ارز دیجیتال به ویژه دارایی هایی نظیر بیت کوین مردد شده است.

هم اکنون دریافت مجوز استخراج بیت کوین با استفاده از نیروگاه های واقع در شهر درسدن با تعویق مواجه شد. و فعلا مجوزی در این خصوص صادر نخواهد شد.

در گزارش های محلی در خصوص مواضع زیست محیطی نیویورک. فعلا فعالیت استخراج ارز دیجیتال با دو ماه تعویق رو به رو است. کارپردازان این حوزه در خصوص تعویق صدور مجوز استخراج این گونه عنوان کردند. که این تعویق میتواند به NYSDEC کمک کند تا بررسی های لازم را برای جلوگیری از ایجاد مشکات زیست محیطی به انجام برسانند.

یکی از ماینر های فعال در زمینه مجوز استخراج بیت کوین در این باره میگوید. که در سال میلادی گذشته برای انجام فعالیت خود درخواستی مبنی بر تمدید مجوز های اسخراج ارز را ارسال کرد.

در ادامه

اما در تاریخ 16 ژانویه در سال میلادی جدید گرینیج با بیان مشکلات ناشی از کمبود انرژی. به سبب تامین گرما در فصل سرد سال به طور موقت این مجوز را تمدید نکرد. و در ادامه توضیحات گفت که هم اکنون برای تهیه و تولید انرژی مورد نیاز در طرح بهینه سازی مصرف انرژی هستیم. و حجم استخراج دارایی های دیجیتال را تا اندازه قابل ملاحظه ای پایین برده ایم.

در تاریخ دوم دسامبر بر اساس نامه ای از سناتور ایالات متحده به نام الیزابت وارن در خصوص مسائل زیست محیطی و رد پای دارایی های دیجیتال در این بخش و کمبود انرژی سخن به میان آورد.

و در ادامه با هدف قرار دادن صنعت استخراج ارز های دیجیتال و منابع انرژی مورد نیاز در پی پیگیری های پی در پی توانست. با گذشت 6 ماه فعلا فعالیت استخراج ارز های دیجیتال را به تعویق بیاندازد.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


گری اسکیل توکن های متاورسی و دیفای را به ارز های خود اضافه میکند.
اولین جشن عروسی در متاورس/پدر مرحوم عروس در این مراسم شرکت میکند
بیت کوین به عنوان ارز ملی السالوادور باید متوقف شود/
یوتیوب در جست و جوی NFT ها
کمپانی جواهرات در نیویورک سیتی از طریق BitPay شیبا اینو را میپذیرد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx