اخباراخبار بلاک چین

Pantera Capital با 1.3 میلیارد دلار صندوق سرمایه گذاری بلاک چین را پایان میدهد

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از گروه سرمایه گذاری بلاک چین Pantera Capital این گروه تمایل دارد با حجم سرمایه 1.3 میلیارد دلاری برای توسعه شرکت ها و استارتاپ های بلاک چین تا زمان یک ماه آینده پایان دهد.

زمانی که شرکت Pantera Capital شروع به هدف گذاری برای جذب سرمایه کرد. و تا زمان فعلی کهتصمیم به اتمام مدت جذب سرمایه گذار را گرفت تقریبا دو برابر از حجم دارایی مفروض، سرمایه جذب شده است. و از حد انتظار 600 میلیون دلاری این گروه توسعه به دو برابر افزایش دست یافت. از این رو Pantera Capital  اظهار کرد که تا کنون به عنوان یکی از رکورد داران جذب سرمایه در خانواده مالی کریپتوکارنسی است.

و در ادامه افزود که فراین جذب سرمایه برای بلاک چین تنها به یک بار ختم نمیشود. و پی از اتمام این دوره از جذب سرمایه دوره جدید برای دومین فرایند جذب سرمایه ویژه توسعه بلاک چین در سال 2023 طراحی و به زودی مراحل کار آن انجام خواهد شد.

فرانکلین بی (Franklin Bi)، مدیر توسعه پورتفوی در پانترا گفت:

قرار است سری دوم جذب سرمایه برای توسعه بلاک چین و فرایند های بلاک چینی انجام شود. در این جریان قرار است تمرکز ویژه ای در بخش معاملات و توکن های ICO و سرمایه گذاری های پر ریسک در خانوانده مالی کریپتوکارنسی را مد نظر قرار دهیم.

و در ادامه در خصوص برنامه های خود در زمینه توسعه دیگر ابعاد کریپتوکارنسی توضیح داد:

با توجه به لزوم توسعه بلاک چین و فناوری های آن در برنامه های خود در نظر داشتیم تا دو دوره به جذب سرمایه کلان برای این صنعت بپردازیم.  فرایند سرمایه گذاری بتوانیم بر توسعه دیگر ابعاد کریپتوکارنسی متمرکز شویم.

و در ادامه از برنامه های آینده خود و سقف سرمایه های احتمالی سخن به میان آورد. و به جامعه سرمایه گذاری و جامعه مالی کریپتوکارنسی نوید توسعه و بهبود عملکرد را داد.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


بازار رمزنگاری در حال فروکش است ، اکنون زمان خرید است.
Rari Capital قربانی بهره برداری 11 میلیون دلاری می شود.
رمز ارز Rari Capital مبلغ 26 میلیون دلار از صندوق توسعه دهنده برای جبران خسارت به قربانیان هک اختصاص داده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx