اخباراخبار جهان

9.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری گوگل بر روی ثبت داده های آماری سرمایه گذاری

گروه فناوری گوگل حجم بالایی از سرمایه خود را به دفتر ها و مراکز ثبت داده های آماری اختصاص داد. این سرمایه گذاری در حجم 9.5 میلیارد دلاری انجام میشود. که در چندین ایالت اجرا میشود.

گوگل در سال میلادی جاری در خصوص سرمایه گذاری خود گفت که حجم تقریبی 10 میلیارد دلاری را در دفتر ها و شرکت های ثبت آماری خواهد کرد.

با این تصمیم گوگل و حجم سرمایه گذاری که در نظر دارد در سال میلادی کنونی  چیزی به اندازه 12000 شغل به صورت تمام وقت ایجاد میکند.

گوگل در توضیحات خود گفت که سرمایه خود را در کشور هایی نظیر نبراسکا، ویرجینیا و نوادا توزیع میکند. درحالی که گوکل تمایل دارد در ادامه این روند قدرت دهی به مراکز آماری دفتر جدید خود را در آتلانتا در سال میلادی جاری راه اندازی کند. در این پروزه عظیم مراکز داده در شهرستان ها نیز استقرار پیدا میکند.

و در ادامه

گوگل تمایل دارد تا کارمندان ار به شرکت ها بازگرداند. تا روال دور کاری و فعالیت های کار از خانه به حالت یک روز در میان درآید. این غول فناوری بیشتر توجه خود را در این بخش بر روی محدوده ایالات متحده، بریتانیا و آسیا-اقیانوسیه قرار داد. تا بتواند با این تصمیم راندمان کاری و دقت کار ار افزایش دهد.

گوگل در این حرکت عظیم تلاش میکند تا دفاتر خود را در مراکزی نظیر کالیفرنیا گسترش دهد. و از تمامی کمپانی های آماری حمایت و خود را نسبت به آنها متعهد میداند. و حمایت همه جانبه از آنها به عمل می آورد.

این تصمیم از سمت گوگل نا به هنگام نیست. چرا که در سال میلادی گذشته تیر این کمپانی فناوری و اطلاعات و کلیه شرکت ها و توسعه دهندگان ایالت متحده امریکا کمک کرد. حجم سرمایه گذاری گوگل در سال گذشته یه جهت حمایت از مراکز داده ها و ثبت اطلاعات به اندازه 617 میلیارد دلار بود.

منبع:investing

مطالب بیشتر:


حذف ممنوعیت تبلیغات صرافی ها در گوگل

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx