اخباراخبار جهان

توییتر شریک جدید خود یعنی ایلان ماسک را به نقض قانون متهم میکند

ایلان ماسک به عنوان یکی از اینفلوئنسر های حوزه مالی و هم اکنون به عنوان یکی از سهام داران پیام رسان محبوب توییتر در روز گذشته در صفحه توییتر خود عنوانی چالش بر انگیز را منتشر کرد.

که محتوی آن از اتهامات جدیدی از سمت توییتر به این اینفلوئنسر وارد شد. بر اساس این پیام گروه حقوقی پیام رسان توییتر ایلان ماسک را به نقض تعهد در بخش افشای اطلاعات محرمانه مجرم میداند. گروه بررسی به مسائل حقوقی توییتر مبنای اتهام وارد بر ایلان ماسک را حجم نمونه صد دنبال کننده خاص را دانست که برای بررسی در دست بوده است.

مدیر عامل تسلا در روز گذشته با انتشار مطلبی از قرارداد 44 میلیارد دلاری خود سخن به میان آورد. او در این توییت گفت که فعلا امضا این قرارداد در حالت تعلیق است. فعلا باید صبر کنند تا اطلاعات کاملی از اطلاعات اکانت های تقلبی در پیام رسان توییتر را به دست بگیرد.

در ادامه

و بعد در ادامه گفت که توییتر با در اختیار داشتن ربات های جست و جو تلاش میکند تا به صورت تصادفی از میان 100 دنبال کننده اکانت های تقلبی را جستجو کند.

بعد از انتشار این مطلب یکی از کاربران در خصوص این مطلب از ایلان ماسک درخواست کرد تا توضیحات واضح تری در این بخش عنوان کند. همین موضوع باعث واکنش از سمت توسعه دهندگان توییتر شد و اتهامات اخیر را در پی آن به ایلان ماسک وارد کرد.

ایلان ماسک در توضیحات بیشتر به کاربر پرسش کننده گفت:

من شخصا به اندازه 100 اکانت از کاربران شبکه اجتماعی توییتر را انتخاب کردم. دقیقا عددی که توییتر برای محاسبه 5 درصد از حساب های جعلی به آن نیاز دارد. تا به واسطه آن تمامی حساب های جعلی، تکراری و همچنین هرزنامه ها را شناسایی و سایر فعالیت های را بر مبنای آن انجام دهد.

منبع: investing

مطالب بیشتر:


با ورود مدیر تسلا به توییتر دوج کوین جان گرفت و جزو ده ارز برتر قرار گرفت
ایلان ماسک از طرف ویتالیک بوترین زیر سوال رفت!/حواشی سهام توییتر
سهام توییتر با ارزش 44 میلیارد دلار به ثروتمند ترین مرد دنیا واگذار شد
آیا ماسک مدیرعامل موقت توییتر میشود؟

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx