اخباراخبار بیت کوین

Morgan Creek Capital:بیت کوین میتواند ظرف مدت 5 سال با قیمت 250K دلار معامله کند.

مدیر عامل شرکت Morgan Creek Capital Management پیش بینی کرد بیت کوین به زودی از نظر ارزش پول با طلا رقابت خواهد کرد.

Morgan Creek Capital بنیانگذار و مدیر عامل شرکت معتقد است که چرخه بعدی بازار بیت کوین می تواند با سرمایه گذاری در بازار و تجارت بیش از 200000 دلار ، با طلا رقابت کند .

مارک یوسکو هنگام حضور در CNBC’s Trading Nation در تاریخ 9 می ، پذیرش سریع بیت کوین را با رشد شرکت های FAANG ؛ فیس بوک ، اپل ، آمازون ، نتفلیکس و گوگل مقایسه کرد.

نوشته های مشابه
“این یک شبکه است و شبکه ها به صورت نمایی رشد می کنند. این سریعترین شبکه در طول تاریخ است که ارزش آن یک تریلیون دلار است ، درست بر روی پاشنه FAANGs که بسته به کدام یک از آنها 15 تا 20 سال طول کشید. “

پیش بینی قیمت یوسکو بر اساس تصور وی مبنی بر اینکه بیت کوین با “ارزش پولی” با طلا رقابت می کند – مفهومی برگرفته از استاندارد طلا که در آن ارز یا فیات یک کشور دارای ارزش مستقیماً مرتبط با طلا است ، استوار است. وی اظهار داشت: “اگر ارزش پولی طلا 4 تریلیون دلار باشد ، طلای دیجیتال باید به کل آن برسد.”

با توجه به تغییر BTC در حدود 59،000 دلار و محدودیت بازار Bitcoin در حدود 1.1 تریلیون دلار در زمان نوشتن مقاله ، پیش بینی یوسکو نشان می دهد که بیت کوین می تواند در آینده حداقل 235،000 دلار معامله کند.

Morgan Creek Capital پیش بینی کرد که بیت کوین به پروتکل لایه اساسی اینترنت با ارزش تبدیل خواهد شد و بیت کوین را به پروتکل کنترل انتقال / پروتکل اینترنت یا TCP / IP تشبیه می کند – پروتکل استانداردی که به کامپیوترها اجازه می دهد داده ها را از طریق اینترنت متصل و به اشتراک بگذارند.

هنگامی که در مورد پروتکل های دیگر یا دارایی های رمزنگاری شده مانند Ethereum ، Litecoin و Dogecoin – که در طی چند روز گذشته همه به بالاترین حد خود رسیده اند – از او سوال شد ، وی اظهار داشت که جای بیشتری برای موارد دیگر وجود دارد. با این حال ، یوسکو طرفدار DOGE نیست ، اضافه کرد:

“هزاران سکه وجود دارد و DOGE در آن دسته است که واقعاً بی فایده است ،آنها فقط نشانه های کاربردی هستند که هیچ ارزش اساسی یا مورد استفاده ای ندارند و در نهایت ناپدید می شوند. “

در زمان نوشتن مقاله ، بیت کوین در روز 1.7٪ بالاتر از $ 59،200 معامله می شد ، Ethereum در بالاترین سطح از $ 4،000 بود ، اما DOGE پس از برچسب زدن به بالاترین رکورد جدید به دنبال ذکر الون ماسک در برنامه Saturday Night Live ، سقوط کرد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx