اخباراخبار جهانتکنولوژی

ملانیا ترامپ یکی از NFT هایش را به خودش فروخت!

ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالت متحده آمریکا است. این فرد که از سمت ترامپ به عنوان بانوی اول ایالت متحده معرفی شد. به تازگی در چالش های ارز های دیجیتال خود را به عنوان طرفدار این دسته از دارایی ها معرفی کرد. و از این رو به واسطه دارایی های دیجیتال شهرت بیشتری را در دنیا به دست آورد.

او به تازگی پس از انتشار NFT های خود در فضای دیجیتال یکی از توکن های غیر مثلی خود را خریداری کرده است. این اطلاعاتی است که از اطلاعات خرید و فروش این توکن به انتشار درآمد.

با استناد به اطلاعات تحلیلی و گزارش های محلی این توکن غیر مثلی در نرخ تقریبی 170000 دلار یا حدود 1800 واحد SOL خریداری شده است.

چیزی که در این فرآیند خرید و فروش جالب به نظر میرسد آدرس کیف پول خریدار است. که در حراج توکن های غیر مثلی NFT برنده آن توکن شده است. این والت متعلق به ملانیا ترامپ است. و از طریق او تامین مالی میشود.

در ادامه نمایندگان این شخصیت در گام نخست سخنی از خریداران این NFT بر زبان نیاورند. و در پاسخ به سوالات به وضعیت متن باز بلاک چین اشاره کردند.

آنها در این خصوص گفتند:

بلاک چین پلتفرمی واضح و متن باز است. که همه چیز در آن به وضوح مشخص است.

 

تجارت شست و شو:


فعلا که بسیاری از فعالیت های ملانیا ترامپ در فضای مالی کریپتوکارنسی در دسته تجارت شست و شو قرار گرفته است. این اصطلاح به معنی ارائه یک توکن غیر مثلی توسط شخصی خاص و خریداری آن توسط همان فرد به دلیل ثبت اطلاعات نادرست در بازار خرید و فروش است. دقیقا همان کاری که ملانیا ترامپ آن را به انجام رساند.

تجارت شست و شو میتواند در حالتی دیگر حاصل از تبانی گروهی خریدار و فروشنده باشد. که در میان این گروه خود شخص توسعه دهنده در دو گروه فروشنده و خریدار نیز قرار دارد.

طبق تحقیقات گروه کارشناسان بازار مالی NFT ها تعداد زیادی از این رده معاملات در بازار توکن های غیر مثلی معاملات شست و شو هستند.

منبع: bitcoinist

مطالب بیشتر:


ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
جست و جوی توکن غیر مثلی، فعالیت این روز های کاربران گوگل(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توکن غیر مثلی و اعتبار قانونی آن ها(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توکن نیمه مثلی SFT چیست؟/بررسی ویژگی و کاربرد در ارز های دیجیتال(در تب جدید مرورگر باز می شود )
NFT چیست؟ بررسی مفهوم توکن غیر مثلی در ارزهای دیجیتال(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx