اخباراخبار قانون گذاری

حکم زندان برای هندی هایی که در حوزه ارزدیجیتال فعال اند

منابع رویترز از قوانین جدید هند خبر میدهند. که مقررات وضع شده در حوزه مالی دارایی های دیجیتال از سمت افراد این کشور جدی گرفته نمی شود. و افراد نسبت به آن ها بی اعتنا میباشند.

هم اکنون در بیانیه ای جدید از سمت مسئولان این کشور اطلاعیه ای منتشر شده است. مبنی بر این که افرادی که از قوانین پیروی نمیکنند. بدون حکم قضایی بازداشت بدون حق وثیقه میشوند.

مجازات زندان برای تراکنش های بیت کوینی

در خصوص ارز های دیجیتال هند یکی از کشور هایی است. که در جبهه مخالفت با توسعه این دارایی ها قرار گرفته است. و مشتاقانه از ایده های منع و جلوگیری از فعالیت در این حوزه استقبال میکند. هم اکنون با سرکوب کردن این خواسته مردم خود به دنبال جلوگیری از توسعه و رشد این دارایی ها است.

بر اساس لایحه مصوب از سمت مقامات هندی تمامی اقدامات در حوزه مالی کریپتوکارنسی از جمله خرید و فروش، استخراج ، تولید و عملیاتی از این دست در کشور غیر قانونی  است.

هند دارایی های دیجیتال را به عنوان دارایی نمیخواند. و با ذخیره آن به عنوان ارزش و در کل هر گونه فعالیتی که این دارایی ها را ارزشمند تلقی میکند به شدت مخالف است.

از این رو قوانین سخت گیرانه برای جلوگیری از فعالیت این دارایی ها وضع کرده است. و در ادامه برای کاربرانی که از اجرای قانون طفره میروند. مجازات حبس بدون نیاز به به حکم قضایی را تصویب کرد. این مجازات در وضعیت بدون حق وثیقه در نظر گرفته شد. و مجرمان امکان گرو وثیقه در قبال آزادی موقت ندارند.

عمر تجارت کریپتوکارنسی در هند به پایان میرسد

من قبل از این هند در تلاش بود که در حوزه بلاک چین فعالیت کند. اما هم اکنون با تغییر موضع خود و تصویب مقررات سخت گیرانه خود باعث انصراف حجم بالایی از کاربران فعال در این شبکه مالی و خرج مبلغ زیادی از سرمایه ها از درون پلتفرم های ارز های دیجیتال گشت.

از آن جایی که هند نیز از کشور های پر جمعیت دنیا است. تعدا بالایی از جامعه کریپتوکارنسی را بعد از چینی ها هندی ها هستند. که با وضع مقرارات جدید قطعا آسیب های این موضع گیری بر بازار کریپتوکارنسی بی تاثیر نیست.

طبع اطلاعات خبر گذاری  رویترز ۲۰ میلیون معامله گر ارزهای دیجیتال درهند فعال اند. و ارزش دارایی های آن ها 6 میلیارد دلار است.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


دوج کوین هشت ساله میشود/ایلان ماسک و تولد پلتفرم دوج کوین

صرافی جمینی با بزرگ ترین بانک دارایی های متمرکز کلمبیا همکاری میکند

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx