اخباراخبار اتریوم

به روز رسانی ارو گلیسیر Arrow Glacier اتریوم امروز انجام میشود

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال اتریوم جدیدترین  به روز رسانی ارو گلیسیر (Arrow Glacier) امروز در تاریخ 8 سپتامبر (17 آبان ماه سال 1400) راه اندازی میکند. این به روز رسانی به سبب ایجاد فاصله به جهت بمب سختی پلتفرم اتریوم است. به گزارش دیکریپت اتریوم قبل از ازائه به روز رسانی جدید تقریبا یک ماه پیش به نود های شبکه دستور به روز رسانی را ارسال کرد. همان طور که میدانید نود ها کاربرانی هستند که در شبکه مشغول ثبت اطلاعات در حالت تغییر ناپذیر میباشند. این کاربران در فرایند کاری خود درگیر بمب سختی اتریوم شده اند.

بمب سختی اتریوم چیست؟

در سال 2015 توسعه دهندگان اتروم مفهومی را به عنوتن بمب سختی مطرح کردند. بر اساس این تعریف توسعه دهندگان برای استخراج اتریوم سختی مضاعف طراحی کرده اند. این طرح هدف تغییر پلتفرم اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام را داشت. تا به واسطه بمب سختی هم توسعه دهندگان در تغییر پلتفرم سریع باشند و هم کاربران خواهان این موضوع باشند. با این حساب میتوان بمب سختی را یک مفهوم موقتی دانست. که پس ارز تغییر پلتفرم به پایان میپذیرد.

به روز رسانی ارو گلیسیر

این به روز رسانی مانند سایر ارتقا های دیگر از اتریوم تاثیر بسزایی در پلتفرم ایجاد نخواهد کرد. به روز رسانی ارو گلیسیر تنها به این منظور ارائه شد تا با ایجاد زمان بیشتر به توسعه دهندگان  از انفجار بمب سختی اتریوم جلوگیری کند. از زمانی که توسعه دهندگان اتریوم به اجماع نظر رسیدند که پلتفرم این دارایی محبوب را از اثبات کار به اثبات سهام تغییر دهند بمب سختی اتریوم را طراحی کردند تا بدینوسیله عملیات را به موقع پیش ببرند. اما هم اکنون این پروژه تکمیل نیست و به به روزرسانی ارو گلیسیر نیاز پیدا کرد. لازم به ذکر است که قبل از این نیز هارد فورک لندن بر همین منظور در پلتفرم اعمال شد. امید است که این به روز رسانی آخرین آپدیت اتریوم برای بمب سختی اتریوم باشد.

تیم بیکو که خود یکی از توسعه دهنئگان پلتفرم اترویم است در این خصوص گفت:

امیدواریم که دیگر نیازی به ارائه به روز رسانی جدید نباشد. و این گام آخرین گام تبدیل اثبات کار به اثبات سهام باشد.

 

مطالب بیشتر:


دوج کوین هشت ساله میشود/ایلان ماسک و تولد پلتفرم دوج کوین

صرافی جمینی با بزرگ ترین بانک دارایی های متمرکز کلمبیا همکاری میکند

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx