اخباراخبار جهان

صرافی جمینی با بزرگ ترین بانک دارایی های متمرکز کلمبیا همکاری میکند

صرافی جمینی یک پلتفرم در دسترس کاربران برای انجام مبادلات و تراکنش های دارایی های دیجتال است. این صرافی آمریکایی به تازگی خبر هایی از شروع مشارکت در انجام فعالیت های مالی با بزرگ ترین بانک دارایی های متمرکز به نام “بانکولومبیا Bancolombia”  منتشر کرده است.

بر اساس این همکاری این دو نهاد مالی در تاریخ 14 سپتامبر سال جاری (23 آذر ماه 1400) به طور رسمی فعالیت خود را آغاز میکنند. و کاربران میتوانند. در بستر ایجاد شده فعلا بر روی 4 ارز دیجیتال سرمایه گذار و تراکنش ها و معاملات خود را به انجام برسانند. این دارایی ها به ترتیب عبارت اند از بیت کوین و بیت کوین کش. لایت کوین و اتر میباشد.

دسترسی کاربران


فعلا برای تعداد محدودی از کاربران امکان خرید مستقیم یکی از این چهار دارایی به واسطه دارایی سپرده گذاری شده در بانکولمبیا فراهم است. و صرافی جمینی تلاش میکند تا زیر ساخت مورد نیاز برای انجام درست فعالیت های تبدیل دارایی های دیجیتال نامتمرکز به دارایی های متمرکز و بلعکس را برای کاربران فراهم آورد.

در ادامه این خبر و روند انجام تارکنش ها فعلا ایجاد دسترسی برای کاربران به جهت نقد کردن دارایی مستقیما و از سمت خودشان فراهم نیست. پیش بینی میشود که در آینده افراد عضو این دو مجموعه بتوانند به امکان برداشت مستقیم دارایی دیجیتال از حساب کاربری خود را داشته باشند.

شروع به فعالیت صرافی جمینی و بانکولمبیا


در تاریخ 6 دسامبر سال جاری بر اساس اطلاعیه ای که از سمت توسعه دهندگان این طرح منتشر شد. کارپردازان صرافی جمینی اظهار داشتند:

پیوند این دو نهاد مالی میتوتند یکی از مهم ترین گام ها برای توسعه و گسترش صرافی جمینی در ایالت متحده آمریکا باشد.

در ماه گذشته قریب به 14 صرافی برای آغاز همکاری درخواست های خود را ارسال کرده بودند. که از میان این تعداد 9 صرافی من جمله صرافی جمینی، بایننس و صرافی مکزیکی Bitso از گزینه های همکاری بودند.

پس از این که السالوادور تلاش کرد که بیت کوین را به عنوان دارایی رسمی معرفی کند. و در ادامه آن را پول رسمی کشور دانست. آمریکا نیز در معرفی و توسعه این دارایی جدی تر شد و قدم هایی را به سمت اقدامات مالی در این خصوص برداشت.

صرافی جمینی یکی از این بستر ها است که هم اکنون 60 کشور  در این پلتفرم مشغول انجام فعالیت های مالی میباشند.

 

منبع: cointelegraph

مطالب بیشتر:


ژاپن تلاش میکند با استیبل کوین ها مقابله کند
با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall
خالق بیت کوین مشخص شد/ هویت ساتوشی ناکاموتو فاش شد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx