اخباراخبار آلت کوین ها

دوج کوین هشت ساله میشود/ایلان ماسک و تولد پلتفرم دوج کوین

دوج کوین همان رمز ارز بامزه که شوخی شوخی جدی شد. این میم کوین که پس از ورود خود به بازار کریپتومارنسی بر خلاف انتظار طرفداران زیادی دارد بر اساس گزارش یوتودی به تازگی هشت ساله شده است.

جوک یک دارایی دیجیتال است که با هدف زیر سوال بردن و یا به سخره گرفتن آلت کوین ها به بازار کریپتوکارنسی آمد. بیلی مارکوس و جکسون پالمر در ششم دسامبر سال 2013 این دارایی را معرفی کردند. چیزی از ورود این دارایی به بازار مالی نگذشته بود. که تقریبا دو هفته بعد ارزش آن از 90 میلیارد دلار عبور کرد.

نوشته های مشابه

اینفلوئنسر های حوزه مالی دارایی های دیجیتال مانند ایلان ماسک تلاش فراوانی در جهت حمایت از دوج کوین به عمل آوردند. به طوری که این دارایی در چهار ماه نخست 2021 رشد ارزشی به اندازه 17000 درصد را تجربه کرد. و توانست نظر عده زیادی از سرمایه گذاران را نسبت به خود جلب کند.

شیبا اینو و آغاز رقابت با دوج کوین


شیبا اینو دارایی که بر بستر اتریوم توسعه داده شده است. رقیب دوج کوین شد. به طوری که هردو با نماد برتر سگ بامزه شیبا رقابت میکنند. با تولد این رقیب دوج  افت 76 درصدی را در پلتفرم خود رکورد زد. اما به صورت میانگین رشد این دارایی به اندازه 6943 بود که به عقیده کارشناسان حوزه مالی ارز های دجیتال رقمی خیره کننده است. و کاربرانی که بر روی دوج کوین سرمایه گذاری طولانی مدت دارند. به احتمال قوی یکی از ثروتمندان این بستر مالی. به شمار می آیند.

مارکوس یکی از سرمایه گذاران حوزه مالی ارز های دیجیتال و از اینفلوئنسر های همکار با ایلان ماسک یعنی دومین مرد ثروتمند جهان میگوید:

سال 2021 یکی از سال های عجیب در دنیای مالی کریپتو کارنسی بود. چون در این سال دوج کوین رشدی خلاف باور کاربران شبکه داشت.

با این حال انظار است که پالمر یکی از مشارکت کننده های جشن تولد دوج کوین باشد.فعالیت این برنامه نویس استرالیایی به مدت ها قبل بر میگردد و اکنون در بستر دارایی های دیجیتال معامله و سرمایه گذاری را انجام نمیدهد. او میگوید

حوزه مالی کریپتوکارنسی یک بستری است که به واسطه “یک کارتل قدرتمند” کنترل می شود.

مطالب بیشتر:


ژاپن تلاش میکند با استیبل کوین ها مقابله کند
با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall
خالق بیت کوین مشخص شد/ هویت ساتوشی ناکاموتو فاش شد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx