اخباراخبار بیت کوین

پایین ترین حد کارمزد بیت کوین، جدید ترین وضعیت را برای بیت کوین روایت میکند

یکی از محققان و خبرنگاران فعال در حوزه مالی کریپتوکارنسی اخیرا اطلاعاتی را در نشریه خود متشر کرد. که توجه کاربران را به خود جلب کرد. این خبر نگار در آخرین جست و جو های خود متوجه شد که گویا بیت کوین به عنوان ارز برتر جدول رده بندی سرمایه گذاری کارمز هایی پایین و بی سابقه را در پلتفرم خود تعریف کرده است.

این عدد در مقابسه با آخرین افت بیت کوین یعنی ماه ژوئن 2019 در خرداد ماه سال 1398 عنوان شد. هم اکنون بیت کوین کارمزد هر تراکنش را 62 دلار کمتر از سال پیش برای کاربران محاسبه میکند.

لازم به ذکر است که این اطلاعات با منابع شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant  ذکر شد. و این خبرنگار بر اساس اطلاعات CryptoQuant که یک شرکت ثبت اطلاعاتی آماری فعال در کره جنوبی است منتشر کرد.

کارمزد بیت کوین

با نگاهی به اطلاعات مکتوب در CryptoQuant میتوان تغییرات نرخ کارمزد های بیت کوین را این گونه روایت کرد. این دارایی در نقطه اوج خود در نرخ 62/7 دلار کارمزد و الان در نرخ 1/039 دلار کاهش نرخ را تجربه کرد. در حالی که ماه ژوئن 2019 کارمزد بیت کوین به طور میانگین به اندازه 6/5 دلار گزارش شد.

با نگاهی به گذشته بیت کوین و تغییرات کارمزد آن میتوان این طور استنباط کرد که زمانی که بیت کوین نوسان میکند. کارمزد ها به همان نسیت بالا و پایین میرود. در تاریخ 23 دسامبر سال 2017 (پنج سال قبل) بیت کوین بالاترین ارزش را در نرخ 20000 دلار قرار گرفت. کارمزد برخی از تراکنش ها به اندازه 54/9 دلار ثبت شد.

در ادامه بعد از این که بیت کوین نوسانات پی در پی را تجربه کرد. و افت شدید قیمت در کارنامه آن ثبت شد. حجم تراکنش های آن نیز به مراتب کمتر و کارمزد ها پایین آمد. البته در برخی از تراکنش ها کاربر ها به سبب تایید سریع تر تمایل دارند تا کارمزد بالاتری را پرداخت کنند. تا ماینر ها با قبول کار، هرچه سریع تر تراکنش را تایید کنند. هم اکنون بیت کوین در نرخ 38500 دلار در حال نوسان است.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


راهکار های کاهش دادن کارمزد تراکنش های بیت کوین
اوراکل چیست؟ چگونه اوراکل میتواند به اجرا شدن قرارداد های هوشمند کمک کند؟
ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx