اخباراخبار آلت کوین ها

پس از رشد ADA معاملات کاردانو از اتریوم هم بیشتر شد

کاردانود به بالاترین نرخ قیمت خود در هفت روز گذشته رسید. و همین موضوع باعث رشد معاملات این دارایی حتی بیشتر از اتریوم شد. دلیل این رشد قیمت رونمایی از اولین صرافی غیر متمرکز کاردانو است. که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

وب سایت مساری (Messari) در انجام فرایند ثبت داده های قیمتی روز گذشته اطلاعاتی جالبی را گزارش کرد که در آن از رشد حجم معاملات کاردانو سخن به میان آمد. این حجم معاملات که با گذشت 24 ساعت افزایش یافت توانست از اتریوم به عنوان دومین ارز برتر جدول رده بندی دارایی های دیجیتال نیز بالا تر رود.

اطلاعات مساری با بیان دقیق تر حجم معملات کاردانو را در نرخ ۷.۰۲ میلیارد دلار ثبت کرد. و در مقایسه با اتریوم رشد آن را به رخ کشید.

اتریوم در روز گذشته اتریوم ۵.۴۱ میلیارد دلار گزارش شد. البته سبقت کاردانو از اتریوم به مدت یک روز طول کشید. و در زمان کوتاهی اتریوم جایگاه خود را پس گرفت. هم اکنون (در زمان نگارش این مقاله) مانند سابق حجم معاملات اتریوم از کاردانو بالا تر است.

معاملات کاردانو
تصویر حجم معاملات اتریوم و کاردانو را در روز گذشته روایت میکند.

در ادامه

دو دارایی اتریوم و کاردانو در مقایسه با یکدیگر اختلاف کمی دارند. که همین موضوع رقابت این دو دارایی را بیشتر به هم نزدیک میکند. کارمزد تراکنش های کاردانو برای کاربران به اندازه ۷۵,۳۸۰ دلار است. در حالی که کارمزد اتریوم ۴۳.۹۰ میلیون دلار میباشد.

هم اکنون کاردانو از دید برخی از کارشناسان مالی دارایی های دیجیتال دارای نقد است. و آنان با عنوان “زنجیره ارواح” سعی میکنند نقد های خود را به بستر کاردانو وارد کنند. چرا که در پلتفرم کاردانو بعضی از برنامه های مطرح در لیست پروژه های بلاک چین کاردانو بر مبنای اثبات سهام فعال اند.

این برنامه ها عبارت اند از ” هاب استیبل کوین‌های آردانا (Ardana)،بازار توکن غیر مثلی «CNFT.IO»، سیستم بانکداری نا متمرکز مِلد (MELD) صرافینامتمرکز مالادکس (Maladex)»”

جان وودز (John Woods)، مدیر معماری بلاک چین کاردانو در خصوص موضوع مقیاس پذیری کاردانو از راه حل های جدید نوید میدهد.او در صحبت های خود اشاره میکند که احتمالا تا پایان سال میلادی جدید این پروژه این پروژه اجرایی میشود.

در ادامه افزود که هم اکنون تعداد زیادی از پروژه ها در دست کار هستند. و هر یک باید روند تکمیلی خود را در مدت زمان مقرر خود تکمیل و به اتمام برساند.

صرافی نامتمرکز کاردانو

چند روز گذشته در رسانه های خبری گزارشی از ساندی‌سواپ جلب توجه میکرد. که در آن از راه اندازی صرافی متمرکز در شبکه کاردانو سخن به میان آورد. این گزارش در روز پنج شنبه (10 فوریه)  در سایت های خبری منتشر شد.

چند روز گذشته ویتالیک بوترین در صفحه مجازی شخصی خود با نظر سنجی از محبان اتریوم پرسید که به نظر شما بجز از اتریوم چه دارایی از جدول دارایی های کریپتوکارنسی میتواند تا ده سال آینده جایگزین پول شود. در این نظر سنجی کاردانو اولین رای را به خود اختصاص داد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


اجرای ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال امکان پذیر نیست/اقتصاددان هند توضیح داد
بیت فارمز از گلکسی دیجیتال به پشتوانه بیت کوین 100 میلیون دلار وام میگیرد
شیبا بهتر است یا دوج کوین یا سیفمون؟چاک لیدل و رقابت میم کوین ها
شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد
سونی در مورد هدست های واقعیت مجازی خود توضیح میدهد

 

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx