اخباراخبار جهان

پیش بینی پذیرش گسترده تر بیت کوین از سمت سایر کشور ها در سال 2022

کمپانی های سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال در خصوص پذیرش گسترده تر بیت کوین خوش بین اند این خوش بینی حاصل آنالیز عملکرد بیت کوین و دارایی های دیجیتال است.

مجموعه سرمایه گذاری Fidelity Digital Assets یک گروه سرمایه گذاری از زیر شاخه های کمپانی Fidelity Investments است. که به تازگی با بررسی روند سیاست گذاری ها و تصمیم گیری های متعدد در حوزه مالی ارز های دیجیتال گزارشی را در خصوص روند تغییرات دارایی های دیجیتال در شبکه اینترنت منتشر کرد.

یکی از مهم ترین شاخص های مورد توجه این گزارش بررسی عملکرد و پذیرش دارایی های دیجیتال از سمت دولت های گوناگون در اقصی نقاط جهان است.

فیدلیتی یکی از محققان است. که در خصوص گزارش خود و موضوع پذیرش گسترده تر بیت کوین این چنین توضیح میدهد:

با نگاهی به سال گذشته دو تا موضع متفاوت و مقابل یکدیگر از کشور های دنیا دیده اند.

اولی چین بود که با ممنوعیت کامل این دارایی ها تلاش کرد کاربران را از این فضای مالی دور کند.

و در مقابل السالوادور بود که با معرفی کردن بیت کوین به عنوان ارز قانونی تلاش کرد تا مردم خود را به سرمایه گذاری بر روی این دارایی ها تشویق کند.

این دو موضع متفاوت از کشور ها هر دو نقاطی قابل بحث هستند. و نمایانگر تحولاتی قابل توجه در این بخش است. او در این گزارش مهم ترین فاکتور برای تعیین حرکت درست و غلط را “زمان” عنوان کرد. و بر این موضوع تاکید کرد:

موضوعی که بدیهی است این است. که ممنوعیت کامل هیچ گاه به صورت صد در صد اتفاق نمی افتد.

اما با این حال اگر این موضوع را مد نظر قرار ندهیم. و فرض کنیم چیزی که به دست می آید. این است که اگر این فرایند موفقیت آمیز انجام شود.

در مقابل کشور درگیر فرصت های زیاد ثروت و اشتغال زایی را از دست میدهد. که در صلاح کار مردم و کشور جای تامل دارد.

و در ادامه به ریسک های بالای سرمایه گذاری در فضای مالی کریپتوکارنسی اشاره کرد. این موضوع خود برای کشور های پذیرنده دارایی های دیجیتال میتواند عامل مهمی در افزایش دارایی و کسب سود از این بستر پول ساز باشد.

چیزی که به روشنی پیدا است. کشور هایی که در سرمایه گذاری بر روی بیت کوین پیشتاز هستند. با توسعه این دارایی به سوددهی بیشتر و بالاتری دست پیدا میکنند. و همین موضوع آنها را در رقابت با سایر کشور ها موفق خواهد کرد.

چون با رشد دارایی های کریپتوکارنسی و افزایش نرخ سرمایه گذاری در این بخش کشور هایی که سرمایه گذاری را به تعویق انداخته و یا بیت کوینی ندارند مجبور به تهیه این دارایی به عنوان نوعی بیمه برای ملت خود خواهند شد.

فیدلیتی افزود:

خرید دارایی های دیجیتال در این زمان به نسبت تعویق آن و موکول کردن آن به سال های آینده میتواند باعث تحمیل هزینه گزاف و بسیار بزرگ شود.

از این رو پیش بینی میکنیم. که خرید دارایی های دیجیتال توسط کشور های بیشتر و پذیرش این ارز به عنوان دارایی رسمی بیشتر شود. و این موضوع خیلی دور از ذهن و خلاف باور نخواهد بود.

با اتمام سال میلادی 2021 عده زیادی از فعالان بخش مالی کریپتوکارنسی پیش بینی کردند که بیت کوین در سال جدید پذیرش بیشتری را از سمت دولت ها تجربه میکند.

نجیب ابوکیله که هم اکنون در سمت ریاست جمهوری السالوادور است چندی پیش در توییتر خود پذیرش گسترده تر بیت کوین را پیش بینی کرد که در سال جدید 2 کشور دیگر به لیست پذیرندگان بیت کوین می پیوندند.

و در ادامه مدیر عامل گروه Devere، نایجل گرین با نگاهی خوش بین تر به این موضوع. گفت که احتمالا در سال جدید 3 کشور به خانواده مالی بیت کوین میپیوندند.

منبع: news.bitcoin.com

مطالب بیشتر:


اجرای ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال امکان پذیر نیست/اقتصاددان هند توضیح داد
بیت فارمز از گلکسی دیجیتال به پشتوانه بیت کوین 100 میلیون دلار وام میگیرد
شیبا بهتر است یا دوج کوین یا سیفمون؟چاک لیدل و رقابت میم کوین ها
شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد
سونی در مورد هدست های واقعیت مجازی خود توضیح میدهد

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx