اخباراخبار جهان

بنیاد خیریه الجلیله از کمک های مالی در قالب ارز های دیجیتال استقبال کرد

در جدید ترین خبر ها، گروه بهداشت و درمان بنیاد خیریه الجلیله که در امارات متحده عربی فعالیت میکند. به تازگی در عناوین خود گفت که مجوز های لازم را برای استفاده از ارز های دیجیتال را اخذ کرده است.

از اکنون به بعد میتواند کمک های مالی را از اقصی نقاط جهان با استفاده از ارز های دیجیتال دریافت کند. این اقدام از سمت بنیاد خیریه الجلیله به عنوان نخستین مجموعه خصوصی در امارات به پذیرش ارز های دیجیتال اقدام کرد. تا با استفاده از این ابزار افراد بتوانند با سهولت بیشتری واریزی های مالی را انجام دهند.

در عناوین این بنیاد، به همکاری های جدید برای توسعه یک پلتفرم کار آمد و پیشرو به نسبت سایر دارایی های دیجیتال اشاره شده است.

مدیر عامل بنیاد خیریه الجلیله به نام عبدالکریم سلطان در این باره توضیح میدهد:

ما یک مجموعه ای فعال در زمینه اخذ کمک ها و حمایت های بشر دوستانه مردمی که با باز کردن مسیر کمک رسانی و خیریه تلاش میکنیم. تا فعالیتی موثر را به مردم ارائه دهیم.

ما همواره در نظر داریم تا از ایده های خلاق در مسیر پیشرفت استفاده کنیم. از این رو تلاش های فراوانی برای دریافت مجوز لازم به سبب پذیرش ارز های دیجیتال انجام دادیم.

که بدینوسیله بتوان جذب سرمایه را در ابعاد وسیع تر انجام دهیم. تا فرصتی برای علاقه مندان به فعالیت در زمینه ارز های دیجیتال را ایجاد کنیم.

علاوه بر آن او اشاره کرد که بنیاد خیریه الجلیله به عنوان نخستین مجموعه فعال در زمینه مراقبت های بهداشتی است. که تلاش های فراوانی در راستای پذیرش ارز های دیجیتال انجام داد.

در مجموع این مجموعه در پی تلاش های پی در پی خود موفق به دریافت مجوز های لازم شد. تا بتواند مسیری جدید برای فعالان خود ایجاد کند. و همچنین شکاف میان پول فیات و ارز های دیجیتال را پر کند.

هم اکنون نیز با در اختیار داشتن امتیاز دریافت پول به روش دیجیتال، بنیاد الجلیله نیز مانند دیگر نهاد های خیریه تراز اول میشود. و خود را در رقابت با همکاران خود در گروه برترین ها قرار میدهد. این مجموعه در ادامه تلاش کرد تا با همکاری با بنیاد کاردانو درب های دیگری برای تحقق اهداف خود بگشاید.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


خیریه مددکاری بیت کوین در کمتر از 3 هفته 1.3 میلیارد دلار BTC کمک دریافت کرد.
امارات مجرمان سایبری را 1 میلیون درهم جریمه میکند
شرکت بازی سازی Square Enix بلاک چین را بخشی از طرح درآمدی خود میداند
علاوه بر پرداخت های سریع، سه کاربرد ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx