اخباراخبار آلت کوین ها

تسلا به طور رسمی دوج کوین را پذیرفت/رشد قیمت دوج کوین

بالاخره پس حواشی های گوناگون و توییت های مکرر ایلان ماسک در خصوص پذیرش احتمالی دوج کوین به عنوان دارایی مورد قبول گروه تهیه و تولید خورو های برقی تسلا. این دارایی در روز گذشته به صورت رسمی برای برخی از محصولات این کمپانی ماشین ساز فعال شد. و همین امر رشد قیمت دوج کوین و افزایش نرخ این میم کوین محبوب را به دنبال داشت.

در ادامه این تصمیم گروه تسلا از روز گذشته تا کنون در وب سایت رسمی خود نرخ برخی از خودرو ها را به واحد دوج کوین ثبت کرد. و بعد از آن از گزارش های کوین مارکت کپ این گونه پیدا است. که پذیرش دوج کوین توسط تسلا باعث رشد 12 درصدی این دارایی شد.

تسلا به همراه بنیان گذار دوج کوین تصمیم با نمادی مشترک “لوگو تسلا درکنار دوج” فعالیت خود را آغاز کردند.

هم اکنون با استفاده از دوج کوین تمامی خودرو های تسلا قابل خریداری نیست. و تنها بخش محدودی از آنها با دوج کوین قیمت گذاری شد. به عنوان مثال یک چهار چرخه مخصوص کودکان از کمپانی تسلا که من قبل از این در نرخ 1900 دلار بود. هم اکنون با دوج کوین قیمت گذاری و قابل خرید است.

طبق اظهار نظر ایلان ماسک در خصوص پذیرش دوج کوین در بستر تسلا. این دارایی در ابتدای روند تعداد کمی از محصولات را پوشش دهی میکند. در ادامه با مشاهده نتایج دوج کوین دامنه گسترده تری از کالا ها را در تسلا خواهد داشت.

در ادامه

قبل از انتشار خبر پذیرش دوج کوین در بستر تسلا یکی از مهندسان نرم افزار با نام مستعار Tree of Alpha در پی آنالیز های خود از کد های منبع وبسایت تسلا. متوجه آزمایش دوج کوین در وب سایت این کمپانی خودروساز شد.او حدس میزد که احتمال رشد قیمت دوج کوین در فضای دیجیتال کاربران را غافل گیر خواهد کرد.

هم اکنون که به طور رسمی فعالیت دوج کوین و تسلا آغاز شده است. این مجموعه در پنل پرسش و پاسخ خود با قاطعیت عنوان کرد. که هیچ دارایی دیگری از دسته ارز های دیجیتال توسط تسلا پذیرفته نخواهد شد.

در عملکرد تسلا مشاهده میشود که سال گذشته این گروه خودروساز بیت کوین را به عنوان ارز مورد قبول خود معرفی.  و در ادامه در درگاه پرداخت تسلا فعال شد. اما چندی بعد به دلیل اعتراض افراد محیط زیستی و تضاد این موضوع با ماشین های طبیعت دوست تسلا این دارایی از درگاه پرداخت حذف شد.

اکنون ایلان ماسک دوج کوین را به عنوان دارایی با ساختاری صحیح به جامعه کاربری معرفی میکند. و آن را در درگاه پرداخت کمپانی خود به رسمیت میشناسد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx