اخباراخبار جهان

جک دورسی با توییتر خداحافظی میکند/کناره گیری جک دورسی

جک دورسی یک طراح نرم افزار آمریکایی است. که به عنوان یک نو آور در حوزه کاری خود شناخته شد. او مدیر عامل توییتر است. و ایده خلق توییتر را خود عنوان کرد.

وی که پیش از این نیز در مورد علاقه خود به بیت کوین صحبت کرد. چشم انداز روشنی به این دارایی ها دارد. و تا کنون حامی  دارایی های دیجیتال بوده است.

در روز گذشته اخباری از تصمیم جدید این توسعه دهنده خلاق مبنی بر انصراف وی از ادامه فعالیت در توییتر به گوش رسید. بر اساس این خبر جک دورسی به طور رسمی از مدیریت عامل توییتر استعفا داده و در ادامه فعالیت خود را در حوزه مالی کریپتوکارنسی به ویژه ارز دیجیتال بیت کوین ادامه خواهد داد.

دورسی من قبل از این در حوزه توسعه دارایی بیت کوین فعال ظاهر شده بود. و تمایل وی به فعالیت در این بخش به کرات به چشم میخورد. در ادامه  فعالیت های خود از توسعه صرافی نامتمرکز سخن به میان آورده است.

به گزارش کوین دسک، پس از تصمیم جک دورسی و انجام فرایند کاری به سبب تایید استعفای او پاراگ آگراوال شخصی است. که به عنوان جایگزین دورسی مجموعه تویتتر را در دست خواهد گرفت. هم اکنون مدیریت مجموعه توییتر تا اواسط سال 2022 در دست جک دورسی و در ادامه این مسئولیت به پاراگ آگراوال وادار خواهد شد.

انتصاب پاراگ آگراوال در سمت جک دورسی

خبر هایی که توییتر از مجموعه خود در خصوص تغییر ریاست منتشر کرد حاکی از انتصاب پاراگ آگراوال با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره است. پاراگ آگراوال قریب به ده سال در شرکت توییتر خدمت کرده است.

و انتصاب وی انتخابی دقیق بوده است. علاوه بر او برت تیلور نیز از دیگر همکاران منتصب است که به عنوان رئیس مستقل هیئت مدیره به شبکه توییتر و جامعه کاربری آن خدمت خواهد کرد.

جک دورسی پس از انتشار متن استعفای خود از توییتر تلاش کرد که به کارشناسان خود در مورد اهمیت و ضرورت جدایی خود از ریاست مجموعه توضیح دهد. وی از دیگر برنامه های خود توضیحی نداد. و همه توضیحات وی حول محور توییتر بود.

اما قبل از استعفای دورسی در ماه اوت همین سال در مورد تاسیس صرافی ارز دیجیتال به حالت نامتمرکز به جهت تسهیل فرایند نقل و انتقالات دارایی های دیجیتال صحبت کرد. قرار است که او پس از جدایی از توییتر با همکاری شرکت پرداختی اسکوئر صرافی نامتمرکز بیت کوین را توسعه دهند.

مطالب بیشتر:


دش چیست؟ و با چه هدفی به فضای مالی کریپتوکارنسی پاگذاشته است؟
تزوس (TEZOS) چیست؟/ بررسی عملکرد و روش های کارکرد آن
ارز دیجیتال چیا و ارتباط استخراج آن با کمیاب شدن هارد دیسک
فلو flow چیست؟چگونه میتوان بر روی فلو سرمایه گذاری کرد؟
هایپرلجر چیست؟ و چگونه اجرا می‌شود؟/بررسی مفهوم و نحوه اجرایی آن
زنجیره جانبی چیست و چه تاثیری در عملکرد بلاک چین دارد؟
فاست چیست و چه کاربردی در ارز های دیجیتال دارد؟

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx