اخبار

ارز های دیجیتال در بالاترین حد ارزشی خود قرار دارند

ارز های دیجیتال در بالا ترین حد ارزشی خود قرار دارند.

بر اساس آمار و ارقام سرمایه گذاری این فیلد مالی رکورد دار سرمایه داری در دست حوزه مالی مالی کریپتوکارنسی است.

هم اکنون حجم سرمایه گذاری این بخش به اندازه 2.6 تریلیون دلار است. این در حالی است که آلت کوین های دیجیتال که تعدادی بالای 100 عدد را شمامل میشوند. حجم بازار بالای 1 میلیارد دلار را در اختیار خود گرفتند.

بنا به  گزارشات عنوان شده از کریپتو اسلیت نمودار های حجم سرمایه گذاری این گونه رویات میکند. که شاخص های سرمایه در حوزه مالی کریپتو کارنسی. از غول های سرمایه داری مانند شرکت اپل هم. بالا تر رفته است.

در تاریخ نگارش این مطلب کل حجم سرمایه بر روی ارز دیجیتال بیت کوین عدد 1 تریلیون دلار است. تغییر روند نمودار سرمایه گذاری و حرکت به سمت صعود ارزش گذاری به دلیل رشد قیمت بیت کوین پس از طی کردن سیکل منفی خود است.

با مقایسه قیمت کف بازار بیت کوین در اردیبهشت ماه سال جاری (ماه مه) که ارزش بازار بیت کوین تا 830 میلیارد دلار گزارش شد هم اکنون با رشد این ارز در بازار مالی دیجیتال افزایش 233 درصدی از بازار به چشم میخورد.

این ارقام در مقایسه با سایر بستر های سرمایه گذاری بزرگ مانند غول هایی مثل مایکروسافت، اپل، و… حوزه ارز دیجیتال با اختلاف قابل توجهی از دیگر بستر های سرمایه گذاری. پیشی گرفته. و هم اکنون رکورد سرمایه در دستان ارز های دیجیتال است.

رقابت ارز های دیجیتال با یکدیگر

 

بر اساس تحقیقات و گزارشات رقابت رمز ارز ها با یکدیگر هم اکنون رتبه نخست را با در دست داشتن 1.18 تریلیون دلار سرمایه در اختیار دارد. این یعنی بیت کوین از کل سرمایه درگردش درون حوزه مالی کریپتوکارنسی چیزی به اندازه 45 درصد از کل را در اختیار دارد. و این خود به تنهایی اختلاف سرمایه گذاری بر روی بیت کوین را  به نسبت سایر ارز های دیجیتال نمایش میدهد.

پس از آن اتریوم به عنوان دومین ارز در دسترس. که با بیت کوین در رقابت است. چیزی به اندازه 458 میلیارد دلار را در اختیار دارد.

و در ادامه ارز دیجیتال تتر و کاردانو. از دیگر قدر های سرمایه گذاری به حساب می آیند. که تتر 70 میلیارد دلار و برای کاردانو 60 میلیارد دلار حجم سرمایه. در اختیار دارند.

مطالب بیشتر:


ممنوعیت ارز های دیجیتال در چین/ ارز های دیجیتال ارزشی ندارند!
صرافی غیر متمرکز (DEX) چیست؟/بررسی مزایا و معایب
استراتژی میان مدت برای خرید و فروش ارز در دنیای پر نوسان کریپتو کارنسی
ارز کازماس در ماه گذشته رشد 180 درصدی را تجربه کرده است
انتخاب پلتفرم مناسب برای سهام گذاری استیکینگ/بررسی روش ها

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx