اخباراخبار آلت کوین ها

بررسی عملکرد یکی از نهنگ های سرمایه گذار اتریوم در انتخاب دارایی ها

دیتا های دریافتی دومین آدرس سرمایه گذاری کلان بر روی دارایی دیجیتال اتریوم را گزارش میکنند. آدرس کیف پول این نهنگ سرمایه گذار نشان میدهد. که به تازگی تقریبا به اندازه 20 میلیون دلار دارایی دیجیتال جدید خریداری و در کیف پول دیجیتالی قرار دارد. و بعد از خرید این حجم از دارایی این توکن ها رشد قابل ملاحظه ای را تجربه کرده اند.

ویل‌ استیتس (WhaleStats) یک بستر ثبت اطلاعات است که در آن کارپردازان با رصد کردن عملکرد نهنگ های سرمایه گذار دنیای مالی کریپتوکارنسی تلاش میکنند تا نتایج و تاثیرات تصمیمات آن ها را ارائه کنند.

این مجموعه اخیرا اطلاعاتی را تراکنش های یک نهنگ سرمایه گذار با نام کاربری لایت را روایت میکند. این نهنگ که یکی از بزرگ ترین سرمایه داران فعال بر روی ارز دیجیتال اتریوم است که اخیرا به اندازه 11 میلیون بر روی دارایی رپد بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

رپد بیت کوین یک توکن ارائه شده در پلتفرم اتریوم است. این توکن به نمایندگی از بیت کوین در بستر اتریوم وجود دارد. ارزش این دارایی دقیقا مطابق بیت کوین است و تفاوتی با آن ندارد.

ویل استیتس در مورد عملکرد این نهنگ سرمایه گذار این چنین توییت کرد:

لایت به تازگی به اندازه ۱۱,۳۵۲,۴۰۰ دلار دارایی رپد خریداری کرده. یعنی تقریبا 200 رپد بیت کوین به دارایی های این سرمایه گذار اضافه شده است.

هم اکنون دارایی های این نهنگ سرمایه گذار بر روی پلتفرم اتریوم به اندازه 5.7 میلیارد دلار است. یعنی تقریبا 362 رپد بیت کوینی. همان طور که بالا عنوان کردیم رپد بیت کوینی از نظر ارزش تفاوتی با بیت کوین ندارد. دلیل این ارزش پشتیبانی یک به یک دارایی از سمت بیت کوین است.

  • گراف

طبق گزارش های منتشر شده از ویل استیتیس تراکنش اخیر این نهنگ سرمایه گذار به اندازه 2 میلیون از دارایی دیجیتال گراف است که به والت شخصی او اضافه شده. لازم است بدانید که کارشناسان بلافاصله با دریافت این اطلاعات ارزش گراف را زیر نظر بردند. این دارایی در مدت زمان 24 ساعت گذشته 0.76 درصد رشد کرده است. و هم اکنون معادل 0.93 دلار در بازار سرمایه ارزش دارد.

  • سوشی سواپ

در ادامه روند کنترل فعالیت این نهنگ سرمایه گذار مجددا تراکنش های دیگری مشاهده شد. لایت با درگیر کردن 2 میلیون دلار از دارایی خود به اندازه 250000 توکن سوشی سواپ خریداری کرده است. هم اکنون سوشی سواپ در صرافی ارز دیجیتال با ارزش 7.85 دلار در دست فعالان این حوزه معامله میشود.

  • ایلیوم

ایلیوم یکی دیگر از توکن هایی است که این نهنگ سرمایه گذار در گزینه های سرمایه گذاری خود قرار داده است. این توکن که یک دارایی دیجیتال توسعه داده شده بر بستر اتریوم است.

تا کنون به اندازه هزار واحد آن در دست این نهنگ قرار دارد. یعنی معادل 1.80 میلیون دلار سرمایه گذاری بر روی این توکن تنها از سمت یک سرمایه گذار در بازار مالی دارایی های دیجیتال.

این حجم سرمایه گذاری بر روی ارزش ایلیوم بی تاثیر نبود و این دارایی را به نوسان واداشت. هم اکنون ایلیوم پس از تجربه افزایش 4 درصدی ارزش با نرخ 1826 دلار در حال رقابت با سایر دارایی ها است.

  • یونی سواپ

یونی سواپ که یک صرافی غیر متمرکز انجام دهنده خدمات در پلتفرم دارایی های دیجیتال است گزینه سرمایه گذاری این نهنگ اتریومی است. لایت هم اکنون 1.6 میلیون دلار از دارایی های خود را صرف سرمایه گذاری بر روی توکن بومی یونی سواپ کرده است.

1.6 میلیون دلار تقریبا معادل ۷۹,۹۹۸ یونی سواپ است. پس از این اقدام نمودار های عملکرد این دارایی رشد 5 درصدی را نمایش داد.  هم اکنون این داریی 21.56 دلار ارزش دارد.

  • کرو دائو

آخرین توکنی که این نهنگ سرمایه گذار در انتخاب هاب خود لحاظ کرد توکن اصلی صرافی کرو فایننس است. این صرافی یک پلتفرم نامتمرکز به جهت انجام خدمات دارایی های دیجیتال است.

لایت برای این دارایی مبلغ ۱,۱۴۵,۰۰۰ دلار پرداخت و در ادامه ۲۵۰,۰۰۰ توکن کرو فایننس را به والت خود افزود. پس از سرمایه گذاری لایت این توکن نیز در موضع صعودی قرار گرفت. و 10 درصد رشد ارزش را تجربه کرد. هم اکنون این دارایی در نرخ 5.2 دلار قرار دارد.

سایر نهنگ ها و پلتفرم های برگزیده

در ادامه فعالیت رصد سرمایه گذاری و سنجش تمایل نهنگ های سرمایه گذار لیستی از 10 توکن برگریده از سمت ویل استیتیس ارائه شد. در این فهرست نام  تتر، یو‌اس‌دی کوینو بایننس یو‌اس‌دی و بعد رپد بیت کوین، پالیگان (Polygon)، شیبا اینو و مانا (MANA)، توکن پلتفرم دیسنترالند به چشم میخورد.

منبع: دیلی‌هودل

مطالب بیشتر:


تنها 59% از توکن شیبا اینو در دست کاربران در گردش است.
انتقال 40 میلیون XRP به صرافی بایننس و فروش بلافاصله آن
راه اندازی شبکه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap بر بستر کاردانو
جک دورسی با توییتر خداحافظی میکند/کناره گیری جک دورسی
تاثیر توسعه دهندگان در تمرکز و عدم تمرکز متاورس
10 میلیارد دلار سرقت مالی از حوزه مالی دیفای در سال 2021

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx