اخبار

یوان دیجیتال/ چین در گسترش ارز های دیجیتال پیشتاز شده است.

بر طبق گزارش Finews دولت چین با تست مکرر یوان دیجیتال قصد پیشتاز بودن در راه اندازی ارز های دیجیتال را دارد. بر طبق این گزارش برای شهروندان چینی به قید قرعه چهل میلیون یوان هدیه در نظر گرفته شده است. که آن را میان 200 هزار برنده تقسیم میکنند.

این هدیه ها تحت عنوان پاکت قرمز به برندگان این طرح تعلق میگیرد.

یوان دیجیتال

بر اساس این طرح شهروندان میبایست پس از نصب اپ eCYN  در تلفن همراهشان. بایستی. ارز های خود را در فروشگاه خاص از سمت توسعه دهندگان خرج کنند.

زمان  این طرح. از 6 ژون تا 20 ژون در نظر گرفته شده .که مخاطبان بایستی در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام و مواد آن را اجرایی کنند.

چین در صدد راه اندازی هرچه سریع تر یوان دیجیتال در بین شهروندان خود میباشد. بر این اساس تلاش میکند. تا هرچه سریع تر با طرح های “آزمایشی- تشویقی” سپرده های بانکی را تبدیل به یوان دیجیتال کنند.

این در حالی است که چین به صورت پی در پی در حال اجرا کردن برنامه های آزمایشی متعدد. هم در جهت تکمیل پروژه یوان دیجیتال و هم در زمینه معرفی و فراگیری آن به مردم و از طرفی تشویق عمومی آنان به اجرایی شدن طرح مورد نظرشان تسریع میبخشند.

چینی ها برنامه های ویژه ای برای ارز دیجیتال خود در برگذاری المپیک های زمستانی خود دارند.

در واقع تا حد زیادی از هر فعالیتی که کشش جذب یوان دیجیتال در کشورشان را دارد استقبال میکنند.

با نگاهی به عملکرد چینی ها و تاثیر های متعدد. آنان بر بازار این روز های ارزهای دیجیتال میتوان عملیاتی شدن طرح ارز دیجیتال ملی چینی ها را با سرعت بالایی برایشان متصور شد. حمایت دولت چین و همچنین اجرایی کردن درست این طرح در روند کار تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx