اخباراخبار جهان

“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس

شرکت بایدو که یک مجموعه حرفه ای در توسعه فناوری اطلاعات است که در روز دوشنبه توانست اپلیکیشن ورود به دنیای مجازی را رونمایی کند.

این کمپانی از طریق اپلیکیشن ارائه شده. توانست کلید ورود به دنیای متاورس را پیدا کند. بایدو که از غول های فناوری اطلاعات است تلاش میکند تا با تمرکز بر روی آب و توسعه این بخش در پلتفرم متاورس موثر باشد.

نوشته های مشابه

شرکت بایدو که مرکز فعالیت آن در پکن است. با حضور در کنار برند پوشاک نایک و خودرو فراری گروهی را تشکیل داده اند. تا کالا های مجازی را در این بستر توسعه دهند. این مجموعه ها با امید پیشرفت تصاعدی از وب سرویس های کنونی در این حوزه به فعالیت میپردازند.

در ادامه

طبق آخرین اخبار و اطلاعات در دسترس شرکت بایدو با شرکت در کنفرانسی در حوزه توسعه فناوی اطلاعات از اپلیکیشن خود رونمایی کرد. این اپ که با نام XiRang به «معنای سرزمین امید» توسعه داده شد است. از طریق ابزار هایی نظیر گوشی هوشمند تلفن همراه، رایانه و عینک های واقعیت مجازی اجرایی میشود.

رابین لی که ریاست شرکت بایدو را در اختیار دارد به همراهی جمعی از مخاطب های آواتار های سه بعدی از اعضای این کنفرانس بودند. در ادامه با سخنرانی رابین لی در این جلسه او گفت:

پلتفرم های بایدو بستر هایی بیسیک و اولیه هستند. توسعه آنها شاید تا 6 ماه ادامه پیدا کند.

هم اکنون نرم افزار XiRang قابلیت هایی نظیر ساخت شخصیت های دیجیتالی را دارد. کاربران این اپلیکیشن میتوانند به راحتی از طریق این ابزار به دنیای مجازی متصل شوند و در آن با دیگر افراد تعامل داشته باشند.

به گفت این کمپانی توسعه فناوری 100 هزار کاربر قادرند از این طریق به شبکه چند بعدی متاورس متصل شوند. فعلا تنها چینی ها امکان اتصال به دنیای متاورس از طریق این ابزار را دارند. آنان میتوانند جلسات مجازی خود مانند بازدید از نمایشگاه ها و… را از طریق این اپ به انجام برسانند.

منبع: yjc

مطالب بیشتر:


متاورس از موضوعات مورد توجه هنگ کنگ/هنک گنگ بر متاورس تمرکز میکند
اولین فروش NFT آدیداس تحت عنوان “ورود به دنیای متاورس”

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx