اخباراخبار جهاناخبار قانون گذاری

جو بایدن یک هفته بعد دستورالعمل استفاده از ارز های دیجیتال را ارائه میدهد

بر اساس گزارش هایی که از کاخ سفید ارائه شده است. گویا آمریکا در نظر دارد تا هرچه سریع تر در خصوص دارایی های دیجیتال و تعیین تکلیف این دسته از دارایی ها تصمیم گیری کند.

از گزارش ها پیدا است که احتمالا در یک هفته آینده جو بایدن مواد استفاده از دارایی ها را صادر میکند. تا پیرو آن سازمان های دولتی بتوانند جنبه های مختلف ان را بسنجند. که در نهایت به یک چارچوب نظارتی برای فعالیت در فضای مالی کریپتوکارنسی تبدیل شود.

طبق اظهارات یاهوفایننس، جنیفر شونبرگر(Jennifer Schonberger ) به عنوان مقام آگاه از طرح های مالی در دولت قرار است. که دستور اجرایی تا هفته آینده از سمت جو بایدن آماده شود.

در ادامه

این فعالیت ها خبر هایی از دستور جو بایدن رئیس جمهور وقت ایالت متحده آمریکا به وزارت امور خارجه و وزارت خرانه دارایی عنوان شد. تا پیرو آن جوانب عرضه دارایی اختصاصی و ارائه آن توسط بانک مرکزی آمریکا بررسی شود.

در کنار این موضوع آلوندرا نلسون(Alondra Nelson) به عنوان مدیریت دفتر سیاست علم و فناوری تلاش میکند تا ارزیابی مناسب را به جهت حمایت از دلار دیجیتال را به انجام میرساند. در کنار ارزیابی ها آژانس برنامه ریزی نیز تا مدت تقریبی 200 روزه. گزارش های مورد نیاز رئیس جمهور در بخش دفتر کل توضیع شده را ارائه دهد.

برای تعییت تکلیف سریع تر دارایی های دیجیتال شوری نظارت بر ثبات مالی کلیه مسائل و جوانب ثبات مالی شاخه جدیدی از دارایی ها را بررسی میکند.

بر همین اساس بازار مالی دیجیتال به حمایت از نهاد های مالی و سرمایه گذاری مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کمیسیون معاملات آتی کالا، فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال، و دفتر کنترل کننده ارز اقدامات مهمی را انجام میدهند.

تا در ادامه بتوانند این دسته از دارایی ها را به ثبات و در منطقه امن سرمایه گذاری قرار دهند. گزارش های فعالیت ها و مسئولیت های نهاد های مالی و سرمایه گذاری و چگونگی فعالیت آنها به رئیس جمهور ارائه خواهد شد.

در نتیجه این تقسیم وظایف میان نهاد های مالی کشور و کارپردازان اجرایی شدن هرچه سریع تر دستورالعمل دارایی های دیجیتال و سرمایه گذاری و خرید و فروش و استخراج و فعالیت هایی از این دست است. تا بتوان یک چارچوب نظارتی درست برای انجام فعالیت ها در وضعیتی دقیق و قانونی ایجاد کرد.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


ارز های دیجیتال از مهم ترین چالش های کشور ایران(در تب جدید مرورگر باز می شود )
بورس اوراق بهادار آمریکا تصمیمات جدیدی برای بازار ارز های دیجیتال گرفت(در تب جدید مرورگر باز می شود )
تصویب لایحه زیرساخت 1 تریلیون دلاری با مالیات کریپتو(در تب جدید مرورگر باز می شود )
3 رخداد مهم و ویرانگر برای دارایی های دیجیتال/بیت کوین کاهش پیدا میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
جست و جوی توکن غیر مثلی، فعالیت این روز های کاربران گوگل(در تب جدید مرورگر باز می شود )

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx