Coin Mixer

Coin Mixer چیست؟

در اصل، Coin Mixer تضمین می کند که هر دو طرف در یک معامله ناشناس باقی می مانند. تراکنش‌های ارزهای دیجیتال همگی در یک دفتر کل توزیع‌شده بلاک چین ثبت می‌شوند، به این معنی که هر کسی، در هر کجا، به این سوابق دسترسی دارد. با وارد کردن یک آدرس عمومی در Block Explorer، می توانید اطلاعاتی در مورد تمام تراکنش های انجام شده به این آدرس و از این آدرس دریافت کنید. این سطح باورنکردنی از شفافیت یکی از ویژگی های ذاتی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. با این حال، برخی از احزاب مایلند از ناشناس ماندن نهایی بهره مند شوند، به همین دلیل است که Coin Mixer ها ایجاد شده اند.

Coin Mixer، شرکت های نرم افزاری هستند که به عنوان واسطه بین طرف هایی که به دنبال ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال هستند، عمل می کنند. به عنوان مثال، شخص A به دنبال ارسال یک بیت کوین (BTC) برای شخص B است. با این حال، آنها نمی خواهند این معامله قابل ردیابی باشد. شخص A به خدمات یک شرکت Coin Mixer مراجعه می کند. آنها مقدار بیت کوین را به Coin Mixer ارسال می کنند. سپس Coin Mixer این تراکنش را با تراکنش های متعدد دیگر ترکیب می کند، مقدار بیشتری از همان ارز رمزنگاری شده را جمع می کند و سپس آن را در آدرس های دریافت کننده انتخاب شده توزیع می کند.

با این حال، یک نکته مهم در اینجا این است که Coin Mixer برای خدمات اختلاط خود هزینه ای دریافت می کنند. این اساسا به این معنی است که هنگام ارسال ارز دیجیتال به یک Coin Mixer، باید هزینه خدمات را در نظر بگیرید، که قبل از توزیع مجدد وجوه به آدرس های دریافتی مورد نظر کسر می شود. در نظر گرفتن این نکته مهم است که اکثر Coin Mixer هزینه ای بر اساس درصد دریافت می کنند. در نتیجه، هرچه مقدار ارز دیجیتالی که وارد Mix می‌کنید بیشتر باشد، باید هزینه بیشتری بپردازید.

Coin Mixer ها به یک سرویس ضروری در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شده اند، زیرا بسیاری از افراد به دنبال حفظ ناشناس بودن خود هستند. این همچنین مربوط به شرکت‌های بزرگ و شرکت‌هایی است که به دنبال ناشناس ماندن در هنگام انتقال مقادیر بیشتر وجوه هستند.

با این حال، Coin Mixer همچنان یک موضوع بحث برانگیز در دنیای ارزهای دیجیتال است. برخی از افراد از نیاز به چنین خدماتی برای حفظ ناشناس بودن ذاتی که بخشی از مفهوم ارزهای دیجیتال بود دفاع می کنند. با این حال، دیگران استدلال می کنند که Coin Mixer تراکنش وجوه برای فعالیت های غیرقانونی را تسهیل می کنند. نه تنها این، طرفدارانی که علیه Coin Mixer استدلال می کنند اظهار می کنند که این نرم افزار می تواند به راحتی برای کلاهبرداری از مشتریان و سرقت وجوه آنها دستکاری شود. هر دو طرف بحث نگرانی های معتبری دارند. با این حال، در حال حاضر، Coin Mixer یک سرویس در دسترس برای جامعه ارزهای دیجیتال باقی مانده است.

Coin Mixer به طور فزاینده ای در بین whale (نهنگ) های ارزهای دیجیتال محبوب هستند، زیرا به دنبال پنهان کردن مقدار ارز دیجیتال خود هستند. دارایی های بزرگ ارزهای دیجیتال می تواند توجه ناخواسته ای را به سمت آدرس دارنده جلب کند و در نتیجه آنها را در معرض خطر قرار دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال معمولاً برای اطمینان از ایمنی دارایی های خود به خدمات Coin Mixer روی می آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا