اخبار

مقیاس بندی لایه دو برای Uniswap v3 در Arbitrum و Optimism تنظیم شده است.

Uniswap اکنون در حال برنامه ریزی برای استقرار لایه دو در Arbitrum و Optimism است.

مقیاس بندی لایه دو برای Uniswap v3 در Arbitrum و Optimism تنظیم شده است.

جامعه Uniswap به راه اندازی تکرار v3 غیرمتمرکز پیشرو در راه حل مقیاس گذاری لایه دو ، Arbitrum ، رای مثبت داده است.

نوشته های مشابه

Hayden Adams ، خالق Uniswap ، رأی گیری را در تاریخ 27 مه اعلام کرد و نشان داد که رأی حاکمیت این پیشنهاد 41.35 میلیون رأی موافق و صفر رأی مخالف از دارندگان رمز UNI دریافت کرده است.

وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر کار برای برنامه ریزی استقرار و طراحی رابط آن در حال انجام است.

2 /
با فرض عبور عکس فوری ، ما قصد داریم با استقرار قراردادهای هوشمند v3 در Arbitrum از جامعه پشتیبانی کنیم!
ما در حال حاضر کار بر روی پشتیبانی از رابط و برنامه ریزی استقرار را آغاز کرده ایم.
– هایدن آدامز(@haydenzadams) May 26, 2021

 

3.7 میلیون دلار Arbitrum در سال 2019 جمع آوری کرد تا مقیاس پذیری قرارداد هوشمند را بررسی کند ،و اولین سیستم Rollup برای Ethereum را در اوایل سال 2020 راه اندازی کرد. Arbitrum ادعا می کند که در بندر آزمایشگاه Uniswap v2 خود در ماه نوامبر سال 2020 کاهش 55 درصدی در هزینه های گاز به دست آورد و از 390 تعویض در ثانیه در مقایسه با jusseven در شبکه اصلی Ethereum پشتیبانی کرد.

آدامز گفت که تیم Uniswap برای راه حل مقیاس مقیاس لایه دو ، Optimism ، “فوق العاده هیجان زده” است. آدامز اظهار داشت که Uniswap همچنان هدف خود را برای “آینده نزدیک” هدف گذاری کرده است.

Optimism,که 25 میلیون دلار در دور بودجه فوریه به رهبری A16z جمع آوری کرد ،در ماه مارس اعلام کرد که راه اندازی آن به تأخیر خواهد افتاد ،ژوئیه را به عنوان “برآورد تقریبی” برای راه اندازی شبکه اصلی ارائه می دهد.

تأخیر Optimism فرصت های دیگری برای راه حل های مقیاس گذاری لایه دوم برای تأمین سهم بازار فراهم کرده است ، پس از اینکه Aave به سرعت یک TVL 10 رقمی در شبکه را جذب کرد ، Polygon زودتر پیش افتاد.

Arbitrum همچنین به عنوان یک رقیب اصلی لایه دو ظاهر شده است ، در حال حاضر این پروژه 28 مه را برای راه اندازی شبکه اصلی خود هدف قرار داده است. توسعه دهندگان در ابتدا پس از راه اندازی دسترسی انحصاری به Arbitrum خواهند داشت و به مجموعه های اولیه شبکه برای ایجاد زیرساخت ها و انجام آزمایشات زمان می دهد.

در اوایل ماه مه ، OKEx اولین صرافی عمده متمرکز بود که قابلیت واریز و برداشت را با پروتکل امکان پذیر کرد. Arbitrum همچنین همکاری های قابل توجهی را با The Graph ، Bancor و Biconomy به دست آورده است.

در ماه مارس ، بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin ، Arbitrum را برای پیشرفت خود در زمینه راه اندازی برنامه های سازگار با ماشین مجازی Ethereum ستود.

از زمان آغاز به کار این ماه ، Uniswap v3 به وعده خود در زمینه ارائه بازده سرمایه برتر نسبت به تجسم قبلی خود عمل کرده است ، با وجود اینکه V3 با حجم روزانه از V2 پیشی می گیرد ، علی رغم اینکه در حال حاضر 26٪ ارزش کل V2 قفل شده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx