اخباراخبار آلت کوین ها

دوج کوین مجددا به جمع 10 ارز برتر جدول رده بندی کریپتوکارنسی برگشت

دوج کوین به تازگی پس از طی دو هفته مجددا توانست جایگاه خود را از دیگر رقبا در جدول رده بندی کریپتوکارنسی پس بگیرد و به لیست 10 ارز برتر دیجیتال بپیوندد.

این میم کوین که به عنوان اولین دارایی با نماد سگ بامزه شیبا به دنیای مالی کریپتوکارنسی معرفی شد. و به عنوان ارز شوخی معروف شد کم کم تحت حمایت کاربران در ابتدا به واسطه نماد سگ شیبا و بعد با حمایت اینفلوئنسر های مطرح دنیای مالی کریپتوکارنسی مانند ایلان ماسک جان تازه گرفت و هم اکنون نرخ ارزش آن به اندازه 18 میلیارد دلار رسیده است.

در 22 ژانویه بود که در بحبوحه نوسانات کریپتوکارنسی دوج کوین نیز درگیر شد. و مانند سایر دارایی ها افت ارزش را تجربه کرد.و باعث شد که به نسبت دیگر رقبا عقب بماند.

در ادامه

بعد از آن پولکادات (DOT) اتر دیگر دارایی هایی بود که نتوانست در این گرد باد افت مقاومت کند. و آن هم رتبه یازدهم جدول رده بندی را به دیگر دارایی ها واگذار کرد.

بر اساس گزارش های منبع خبری U.Today در مورد دارایی های دیجیتال دوج کوین از دسته ارز هایی بود که در روز های نخستین ماه دسامبر از سال میلادی 2021 از گروه 10 ارز برتر دارایی های مالی کریپتوکارنسی خارج شد.

و جایگاه خود را به Terra (LUNA) واگذار کرد. این دارایی که هم اکنون در رقابت با دوج کوین است هم اکنون در جایگه نهم قرار دارد. و نرخ آن در بازار مالی کریپتو به اندازه ۶۰.۹۰ دلار است.

در ادامه دوج کوین پس از از دست دادن جایگاه دهم خود با حمایت مجدد ایلان ماسک در یک رالی عظیم در پی پذیرش این دارایی در گروه خودرو سازی تسلا به عنوان دارایی مورد قبول برای پرداخت این میم کوین جانی تازه گرفت و مجددا جایگاه خود را به دست آورد. و در تاریخ نگارش این مطلب در نرخ ۰.۱۳۲۵۷۴ دلار در دست کاربران فعال دارایی های دیجیتال در حال معامله است.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


بانک مرکزی روسیه برای ممنوعیت دارایی های دیجیتال تلاش میکند.
بلغارستان در حال بررسی امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال است
سختی استخراج بیت کوین به ATH جدید رسید
متا تلاش میکند تا کارکنان مایکروسافت را جذب شرکت خود کند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx