اخباراخبار آلت کوین ها

شیبا اینو دارایی که در کیف پول نهنگ ها جا خوش کرده است!

با این که هم اکنون بازار مالی کریپتوکارنسی حال و روز خوشی را تجربه نمیکند. و دارایی های مطرحی مانند بیت کوین چند تا سیکل افت ارزش را تجربه کرده است. اما باید گفت که شیبا اینو جزو محدود دارایی هایی است که در مدت زمان چند هفته گذشته توانست با 16 درصد رشد خود را از دیگر دارایی ها تفکیک کند.

با بررسی دقیق تر آدرس های کیف پول نهنگ های سرمایه گذار میتوان نسبت به این میم کوین این گونه عنوان کرد که شیبا در 1000 آدرس بزرگ قرار دارد.

اطلاعاتی که گروه تحقیق و توسعه WhaleStats  منتشر کرد این گونه عنوان میکند. که نخستین دارایی در حال حاضر مزارز FTT با 1.5 میلیارد دلار متمرکز در کیف پول نهنگ ها است. و در امه بزرگ ترین آدرس دارایی اتریوم در دارایی های خود چیزی به اندازه 1.2 میلیارد دلار اتریوم ذخیره دارد.

بر اساس تغییرات و روند کنونی بازار مالی فعلی شیبا اینو وضعیتی عکس سایر دارایی ها از خود یه نمایش گذاشت. چرا که دیگر دارایی ها با قرار گیری در وضعیت نزولی در حالی که وضعیت نامعلومی را برای طرفداران خود رقم میزنند قرار دارند. اما شیبا اینو با رشد 16 درصدی خود توانست جامعه مالی کریپتوکارنسی را غافل گیر کند.

نهنگ ها سرمایه گذارانی علاقه مند به دارایی شیبا اینو


با بررسی رفتار و تراکنش های ثبت شده از سمت نهنگ های سرمایه گذار میتوان آنها را سرمایه گذارانی علاقه مند به دارایی شیبا اینو توصیف کرد. به دلیل این که حجم معاملاتی بالاتر از 5 میلیون دلار آنها مربوط به شیبا اینو است.

جدید ترین تراکنش ها شیبا توسط نهنگ های سرمایه گذار در ماه دسامبر مربوط به یک نهنگ اتریومی است که حجم چهار تریلیون از توکن شیبا را در اختیار خود قرار داد. این حجم از دارایی چیزی به مبلغ 136 میلیون دلار است.

هم اکنون شیبا اینو در بازار مالی کریپتوکارنسی پس از عبور از رشد 22 درصدی خود رد اندازه 0.000022 دلار در دست معامله گران خرید و فروش میشود.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


گوگل در تلاش است تا ارز دیجیتال را به کارت های دیجیتال خود بیافزاید

کارمزد شبکه اتریوم کاهش پیدا کرد/35 درصد کاهش کارمزد اتریوم

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx