اخباراخبار آلت کوین ها

جکسون پالمر خالق دوج کوین: ارز های دیجیتال ابزاری مناسب برای کلاه برداران

جکسون پالمر به عنوان یکی از توسعه دهندگان میم کوین دوج کوین به عنوان یک دارایی که برای شوخی و خنده به نماد سگ محبوب شیبا به عرصه کریپتوکارنسی وارد شد. و با حمایت بی سابقه خانواده کاربران کریپتوکارنسی در لیست ده ارز برتر جدول رده بندی ارزشی کریپتوکارنسی در حال رقابت است. مدت ها است که به دست یکی از توسعه دهندگان خود به عنوان دارایی بی ارزش در کنار بی ارزش خواندن سایر ارز های دیجیتال قضاوت میشود.

جکسون پالمر که به گفته خود مدت هاست از فضای مالی کریپتوکارنسی فاصله گرفته است. در جدید ترین مصاحبه خود با گروه فعال رسانه ای The Project ارز های دیجیتال را ابزار و بستر هایی مناسب برای کلاه برداری خواند. وی در اظهارات خود گفت:

همان طور که میدانید دارایی های دیجیتال، ماهیتا نظامی نامتمرکز دارند. یعنی دولت و نهاد های وابسته هیچ کنترلی بر آنها ندارند.

همین موضوع یکی از مهم ترین دلایلی است که تراکنش های این شاخه مالی را غیر قابل برگشت میکند. به نظرم همین یک ویژگی به تنهایی یعنی مسیری ساده و امن برای خلاف کاران!

فعالیت مالی جکسون پالمر:

این توسعه دهنده استرالیایی تبار در خصوص توسعه ارز دیجیتال دوج کوین گفت، که زمانی با این ایده در فضای کریپتوکارنسی بود. که این دارایی ها همه با هم نوعی شوخی است. او تاکید کرد که نگرش وی این چنین بوده است. از این رو یک هولدر نیست. و هیچ ارزی از این خانواده مالی را هولد نکرده است.

جکسون پالمر به عنوان یکی از توسعه دهنده های ارز دیجیتال تنها در مدت کوتاهی پس از شروع پروژه فعالیت کرد. و به زودی از فعالیت و حضور در این خانواده مالی منصرف شد. وی در سخنان خود ابراز شعف میکند که از طریق این بستر به ثروت دست پیدا نکرد.

در گیر خبر های حاشیه ای از این توسعه دهنده استرالیایی مطلع هستیم. که جکسون پالمر در چندین نوبت با ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل گروه خودرو سازی تسلا و همچنین یکی از اینفلوئنسر های حوزه مالی دیجیتال به صورت لفظی درگیر شد. و ایلان ماسک را به عنوان یک میلیاردر جیب بر خطاب کرد.

و در ادامه این مصاحبه نظر پالمر را در خصوص کسب در آمد های میلیاردی از فضای مالی کریپتوکارنسی پرسیده شد.

وی در این خصوص گفت:

بسیاری از افراد در این بخش به سود های بالا رسیدند. اکثرا صاحبان صرافی ها، توسعه دهندگان و… بودند. که توانستند در این بازار صاحب درآمد های بالا شوند. و مبالغ بالایی را در این فضای مالی ساختگی سرمایه گذاری کنند.

جالب است که با هر نوسان که میتواند تاشی از تاثیر یک اینفلوئنسر مالی باشد. اغلب آنها ثروتمند تر و اکثر کاربران عادی صاحب ضرر های بالا میشوند. چرا که آنان شانس این گروه از فعالان را ندارند.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


ایلان ماسک با بنیان گذار دوج کوین دچار چالش میشود/دعوای توسعه دهندگان
علاوه بر پرداخت های سریع، سه کاربرد ارز دیجیتال
میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!
دوج کوین هشت ساله میشود/ایلان ماسک و تولد پلتفرم دوج کوین
ابزار ویژه مالی یا SPV چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx