اخباراخبار آلت کوین ها

رکورد جدیدی از کیف پول بیبی دوج/ رشد بیبی دوج به نسبت هفته های گذشته

شرکت تحلیل داده WhaleStats  در جدید ترین تحقیقات و بررسی های خود از دارایی بیبی دوج اطلاعات جدیدی را در خصوص کیف پول های این دارایی منتشر کرد.

بر اساس این اطلاعات گویا جمعیت جامعه مالی بیبی دوج رو به افزایش است. و این دارایی که از دیگر دارایی ها با نماد سگ است در نظر کاربران مساعد و مطلوب جلوه میکند. هم اکنون تعداد کیف پول های این میم کوین رقمی قابل ملاحظه یعنی به اندازه 1325042 را روایت میکند.

جالب است که این رقم در مقایسه با آخرین اخبار منتشر شده در خصوص کیف پول این دارایی اختلاف قابل ملاحظه ای را نمایش میدهد. از اطلاعات شرکت های آنالیز کننده روند سرمایه گذاری دارایی ها پیدا است که کاربران نسبت به دارایی این دارایی عقیده مثبت برای قبول ریسک سرمایه گذاری بر روی این دارایی را دارند. این برای میم کوین بیبی دوج اتفاقی مسرت بخش به جهت توسعه و رشد است.

بیبی دوج و رقبا

با این که در این مقاله به افزایش حجم سرمایه گذاران بیبی دوج اشاره کردیم. اما این میم کوین در مقایسه با شیبا اینو کماکان عقب تر است. و شیبا به عنوان یک دارایی فعال در زمینه ارز های دیجیتال به مراتب بالاتر و از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. یکی از نشانه های محبوبیت شیبا قرار گیری آن در لیست دارایی های تحت پوشش بسیاری از صرافی های مطرح است.

حجم معاملاتی:

هم اکنون با استناد به اطلاعات از شرکت های تحلیلی 952152167365039 واحد بیبی دوج در اختیار یک نهنگ سرمایه گذار است. ارزش این دارایی هم اکنون 4137865 دلار است. روز 23 ژانویه، این پلتفرم در اطلاعیه رسمی خود عنوان کرد که هم اکنون در لیست 10 توکن اول جدول رده بندی دارایی های دیجیتال است.و همچنین به صورت فعال در اختیار 1000 نفر از نهنگ های سرمایه گذار است. لازم به ذکر است که اکنون در تاریخ نگارش این مطلب چنین ادعایی صحت ندارد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


گزارش هایی از کاربران صرافی SundaeSwap به منظور تراکنش های ناموفق
گروه توسعه اتریوم بار دیگر اتر های خود را نقد کردند./بنیاد اتریوم و مواضع مالی آنها
کاخ سفید تصمیمات جدیدی را برای دارایی های دیجیتال اتخاذ میکند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx