اخباراخبار آلت کوین ها

با وجود اخبار متعدد و جنجالی شیبا و دوج کوین چرا روند این دو ارز نزولی است؟

این روز ها اخبار متعددی از دو دارایی دوج کوین و شیبا اینو به گوش میرسد.شیبا و دوج کوین در فضای مجازی از دسته دارایی های پر چالش به حساب می آیند.

این دو ارز با نماد مشابه “سگ دوج ” در فضای مالی کریپتوکارنسی با یکدیگر به رقابت ارزشی میپردازند. در خبر هایی که اخیرا در فضای مجازی در گردش است اطلاعاتی از سودآوری و روند صعودی این دو دارایی روایت میکند. در این مقاله باهم در خصوص این موضوع اطلاعات بیشتری را کسب میکنیم. با ماه همراه باشید تا در ادامه به نتایج مورد نظر دست یابیم.

نوشته های مشابه

با بررسی شاخص ورود و خروج پول در شیبا اینو متوجه میشویم که حجم بالایی از سرمایه داران این بخش هم اکنون در موضع ضرر قرار دارند. پس از معرفی شیبا اینو به دنیای مالی کریپتو کارنسی و رشد هزار درصدی آن هر دارایی که با نماد سگ به میدان مالی آمد رشد را تجربه کرد.

با وجود توییت های متعدد و نظرات گوناگون از اینفلوئنسر ها در کنار اخبار تمرکز نهنگ ها بر روی شیبا انتظار میرفت که این دارایی سود خوبی را به مخاطبان خود رسانده باشد. در حالی که آخرین باری که شیبا در وضعیت صعود قرار داشت مربوط به اکتبر سال 2021 بود.

دوج کوینی ها منتظر سود هستند


چیزی که امروزه هر مخاطب فضای مالی دیجیتال میداند حمایت های پی در پی ایلان ماسک مدیر عامل تسلا از دارایی دوج کوین است. در حالی که ایلان ماسک تلاش میکند با عناوین متعدد نظیر “توکن مریخی ها” و پررنگ کردن مزایای این میم کوین مانند کارمزد های پایین و… در مصاحبه های گوناگون نظیر مصاحبه با نشریه تایمز کاربران را به سرمایه گذاری بر روی این میم کوین دعوت کند. اما تغییری سودده در نمودار های این دارایی به چشم نمیخورد.

با مشاهده روند تغییرات دوج کوین آخرین سیکل صعودی این ارز مربوط به ماه مه سال 2021 است (اردیبهشت 1400) که در این تاریخ توانست سود 937 درصدی را البته با حمایت های مکرر ایلان ماسک دریافت کند.

هم اکنون که در فضای مجازی و رسانه ها هر چند روز یک بار از دوج کوین اخباری را مطالعه میکنیم. انتظار میرود. که دارندگان این ارز هم سود مناسبی را به دست آورده باشند در حالی که نمودار ها این گونه روایت میکنند. که فقط 54 درصد از کاربران جامعه مالی دوج کوین در وضعیت سودده قرار دارند.

در عملکرد دوج کوین آخرین تاثیری که ایلان ماسک بر ارزش این ارز گذاشت. خبر قبول این دارایی در درگاه پرداخت تسلا بود. که به صورت مقطعی باعث افزایش 40 درصدی این میم کوین شد.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


دوج کوین ارز مریخ/حمایت مجدد ایلان ماسک از دوج کوین
توسعه دوج کوین با اثبات سهام 2022/نقشه راه دوج کوین با ردپای ویتالیک بوترین
کوین مارکت کپ شیبا اینو را پر بازدید ترین ارز خود در سال 2021 معرفی میکند.
نهنگ های سرمایه گذار بر روی شیبا اینو متمرکز اند
ایلان ماسک و مصاحبه او با نشریه تایمز/ ویدئو

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx