اخباراخبار بیت کویناخبار جهان

به گفته رییس جمهور السالوادور در سال 2022 دو کشور دیگر بیت کوین را میپذیرند

رییس جمهور السالوادور که در سال گذشته بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی به مردم کشور خود معرفی کرد. و خود یکی از حامیان و سرمایه گذاران این دارایی به حساب میرود به تازگی با عنوانی جدید خبر ساز شده است. به گفته او در سال میلادی جدید یعنی سال 2022 دو کشور دیگر بیت کوین را به عنوان ارز قانونی معرفی خواهند کرد.

نجیب ابوکیله (Nayib Bukele) رییس جمهور السالوادور پس از اعلام بیت کوین به عنوان دارایی قانونی با سرمایه گذاری های گوناگون در روند های مختلف از این دارایی و تشریح مزایای این ارز دیجیتال برای مردم یکی از تاثیر گذاران پذیرش بیت کوین و معرفی این دارایی در حوزه مالی کریپتوکارنسی بوده است. او با سرمایه گذاری های گوناگون و سود های اکتسابی. از این شاخه مالی توانست. در کشور خود بیمارستان ها و مدارس متعددی را تاسیس کند.

با وجود پیام ها و نقد و نظرات گوناگون از زبان اینفلوئنسر های فضای مالی کریپتو نجیب ابوکیله همچنان بر مواضع خود ایستادگی میکند.  و با وجود چالش ها و نقد های متعدد از بیت کوین نظیر آسیب های زیست محیطی و… هنوز مردم را بر سرمایه گذاری روی بیت کوین دعوت میکند.

در ادامه

او در طول روند تایید دارایی بیت کوین قصد دارد. در السالوادور ساخت شهر بیت کوین را در پروژه های خود آغاز کند. و در پیام های گوناگون عنوان کرده که این پروژه در سال میلادی جدید آغاز خواهد شد.

هم اکنون او معتقد است که دو کشور دیگر از حامیان بیت کوین در سال میلادی جدید این ارز را به رسمیت میخوانند. و نگاه وی نسبت به پذیرش  بیشتر این دارایی مثبت است.

رییس جمهور السالوادور در کنفرانس های خود که مبتنی بر ارز دیجیتال بیت کوین برگذار شد. عنوان کرد که در سال میلادی جدید بیت کوین یک شگفتی بزرگ خواهد بود. و در ادامه از برنامه های خود به سبب توسعه این دارایی دیجیتال سخن به میان آورد.

منبع:cryptopotato

مطالب بیشتر:


از نوسانات مکرر تا قانون گذاری ها/رشد ارز های دیجیتال در 2022 چگونه خواهدبود
خرید و فروش زمین های متاورسی در ایران با قیمت 500 میلیون تومان
“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx