اخباراخبار بلاک چین

فرصت های شغلی برای توسعه دهندگان ترا

ترا به عنوان یک دارایی فعال در جدول رده بندی سرمایه گذاری کریپتوکارنسی شکست خورد. و تقریبا تمام اعضای خانواده مالی ترا در بازار مالی مجازی،هر کدام به نحوی سر در گم شدند.

عده زیادی از سرمایه گذاران که مال باخته از میدان به در شدند. و از طرفی تیم توسعه دهنده این دارایی نیز در این میان از هم پاشید و رها شدند. پس از این که گروه تهیه و توسعه این دارایی از هم فروریخت تعداد زیادی از شرکت های فعال در زمینه بلاک چین و فناوری های آن به دنبال افراد شاخصی میگردند که بتوانند در پروژه های خود آنها را همراهی کنند.

یکی از همین مجموعه پلتفرم پالیگان(Polygon) است که در جستجوی توسعه دهندگان ترا است. تا بتواند تمام استفاده لازم را برای بهبود بلاک چین شبکه خود به عمل آورد.

رایان ویات (Ryan Wyatt)، به عنوان مدیرعامل استودیو پالیگان، طبق مصاحبه های خود با TechCrunch گفت که پالیگان به دنیال توسعه دهندگان ترا است تا بتواند در بستر معاملاتی جدید آنها را به کار بندد و از تخصص آنها بهره مند شود. این مجموعه برای ترغیب متخصصان پروژه تلاش کرد با ارائه یک صندوق منابع مالی چند میلیون دلاری انگیزه لازم را برای توسعه دهندگان ایجاد کند تا آنها به پالیگان بپیوندند.

وایات در توضیحات خود اشاره کرد که پالیگان با در نظر گرفتن این بستر مالی اطمینان تامین بودجه را به کارپردازان جدید میدهد. تا آنها بتوانند با خیالی راحت به این بستر بپیوندند.

این صندوق تامین منابع مالی که فعلا ارزش 450 مکیلیون دلاری دارد در ماه فوریه سال میلادی جاری از سمت گروه Sequoia  و دریگر سرمایه گذاران حوزه مالی کریپتوکارنسی شکل گرفت.

علاوه بر آن

از سمت پلتفرم متمرکز بر قرارداد های هوشمند وی چین VeChain نیز حرکاتی برای جستجوی توسعه دهندگان ترا مشاهده شد. این مجموعه فعال، پس از فروپاشی ترا با توسعه دهندگان و متخصصان این پروژه تماس حاصل کرد. و فراخوان داد که توسعه دهندگان ترا میتوانند از طریق پلتفرم ما، اقدام به دریافت کمک هزینه مالی کنند. آنان میتوانند با پیوستن به پلتفرم وی چین تا سقف 30000 دلار درآمد به دست آورند.

بنیاد وی چین در ماه فوریه سال میلادی 2021 صندوق های مالی خود را برای جمع آوری منابع مالی برا توسعه ابعاد گوناگون پروژه تشکیل داد. ابتدا با تشکیل صندوق 1 میلیون دلاری و بعد صندوق 10 میلیون دلاری برای توسعه متاورس و اینترنت نسل 3 تشکیل داد. اکنون تنها برای جذب توسعه دهندگان فراخواند داده است. اما به صورت مستقیم توسعه دهندگان و کارشناسان بلاک چین ترا را مورد خطاب قرار نداد.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


پیش بینی قیمت ترا در 5 سال آینده در نرخ 500 دلار
دو کوان با اعمال اصلاحات جدید پیشنهادات بهتری برای هارد فورک ترا ارائه میدهد
راس گربر پروژه ترا را یک بستر کلاه برداری خواند
کمیسیون بورس ایالت متحده آمریکا به دنبال وضع مقرات سخت برای استیبل کوین ها
راه اندازی 160 پروژه شبکه ترا در ابتدای سال میلادی جدید

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx