اخباراخبار جهان

هدف گذاری 6 ساله ایلان ماسک برای کسب درآمد 26/4 میلیارد دلاری از توییتر

در جدید ترین عناوین خبر ها از باشگاه خبرگذاری نیویورک تایمز از رویکرد ایلان ماسک و برنامه های وی برای توییتر گزارش هایی عنوان شد. ایلان ماسک در آخرین اطلاعاتی که از خود در این خصوص منتشر کرد این است، که قرار است تا سال 2028 درآمد این شبکه اجتماعی را به اندازه 26.4 میلیارد دلار افزایش دهد. این حجم تقریبا دستاورد رشد درآمد توییتر به بالاتر از 5 میلیارد دلار به نسبت سال قبل است.

با نگاهی جزئی تر به برنامه های جدید ایلان ماسک درآمد حاصل از تبلیغات این رسانه اجتماعی به اندازه 45 درصد از کل کاهش پیدا میکند. این عدد در سال میلادی گذشته به اندازه 90 درصد گزارش شد. بر طبق برنامه ریزی های جدید قرار است تا 6 سال آینده یعنی در سال 2028 به اندازه 12 میلیارد دلار درآمدزایی کند. و در ادامه پیش بینی میشود که از اشتراک های حاصل نیز قریب به 10 میلیارد دلار درآمد به دست آید.

در ادامه این گزارش شرکت توییتر میتواند در مدت زمان یک سال آینده چیزی به اندازه 15 میلیون دلار از تجارت پرداخت درآمد کسب کند. این عدد تا سال میلادی مقرر یعنی سال 2028 به اندازه 1.3 میلیارد دلار افزایش را تجربه مبکند.

ایلان ماسک و سهام توییتر


ایلان ماسک در ماه قبل با تزریق سرمایه 44 میلیارد دلاری به توییتر توانست سهام توییتر را خریداری کند. و یک صندلی برای خود در میان مدیران توییتر قرار دهد.هم اکنون ایلان ماسک نیز یکی از صاحبان توییتر در اتاق مدیرتی این پیام رسان است.

و  در ادامه انتظار میرود که ایلان ماسک بتواند به عنوان مدیریت عامل توییتر فعالیت کند. باشگاه خبرگذاری نیویورک تایمز عنوان کرد که توقع مالی  تا سال 2025 میلادی بر اساس اظهارات ایلان ماسک به اندازه 69 میلیارد دلار است.

و بعد در ادامه این گزارش عنوان شد. که ایلان ماسک پیش بینی میکند. درآمد کاربران از توییتر از 24.83 دلار (رقمی که در سال میلادی گذشته ثبت شد) به اندازه 30.22 دلار(در سال میلادی برنامه ریزی شد 2028) افزایش پیدا کند.

منبع: Investing

مطالب بیشتر:


بررسی واقعیت:آیا Coinbase پورتال غیرمتمرکز بررسی واقعیت را راه اندازی کرده است؟
پل Polygon برای رسیدن به هفت دارایی برتر رمزنگاری
سهام توییتر با ارزش 44 میلیارد دلار به ایلان ماسک واگذار شد
مقیاس بندی لایه دو برای Uniswap v3 در Arbitrum و Optimism تنظیم شده است.
تایلند DeFi را در آخرین اقدامات نظارتی هدف قرار می دهد .
ریکس بانک می گوید: افزایش محبوبیت بیت کوین منجر به تنظیم بیشتر می شود.
آفریقای جنوبی برای بازنگری در موقعیت سیاست ملی روی ارز رمزنگاری شده

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx