اخباراخبار جهان

متا و فیس بوک به طور کامل از هم جدا میشود

تغییرات جدیدی در فیسبوک رخ میدهد. بر اساس آخرین خبر ها از منابع رسمی فیسبوک قرار است. این شرکت با تغییراتی  رو به رو شود. شرکت متا به مدیریت مارک زاکربرگ اخیرا تلاش میکند. تا علامت تجاری خود که قبلا با نماد (NASDAQ:FB)، به عنوان فیس بوک سابق به کاربران شناسانده شده است را تغییر دهد.

بر اساس اطلاعیه های رسمی از این مجموعه قرار است. در تاریخ امروز یعنی 9 ژوئن سال میلادی 2022 سهام کلاس A این کمپانی در مجموعه قانونی NASDAQ با نام اختصاری متا (META) برای فروش در دسترس قرار گیرد.

سال گذشته بود که فیس بوک با تغییر نام شرکت خود از فیس بوک به متا در اطلاعیه های خود عنوان کرد. که سهام این مجموعه با نماد FB از لحظه ای که عرضه اولیه سهام انجام شد مورد استفاده قرار گرفت.

و حالا خبر جنجالی این که فیس بوک در حالی به تغییر نام شرکت خود میپردازد. که مدیر اجرایی این مجموعه به نام شریل سندبرگ(Sheryl Sandberg) بعد از این که 14 سال پیاپی تلاش های فراوانی برای این مجموعه کرده است. استعفا داده و اکنون در حال ترک این مجموعه است.

در ادامه

تریپ چاودری(Trip Chowdhry)، به عنوان یکی از تحلیل گران مطرح  Global Equities Research، اخبار سندبرگ نظرات خود را با مشاهده اوضاع کنونی فیس بوک این گونه بیان کرد:

از اخبار جدید میتوان این گونه دریافت که به نوعی تحمیل نظارت بر فعالیت های بزگسالان پایان یافت.

من پیش بینی میکنم که احتمالا مارک زاکربرگ با استفاده از ایده های جمجالی تلاش میکند. تا یک نو آوری گسترده در متاورس ایجاد کند. که تلفیقی از هوش مصنوعی،فضای جدید WEB3 و ماشین های فناوری تبلیغات است.

مارک زاکربرگ فردی است که انرژی میگیرد تا متا را به رشد تصاعدی برساند.

و در نهایت خبر ها حاکی از این است. که  متا روابط خود را با فیس بوک قطع می کند، زیرا زاکربرگ کاملاً به متاورس می رود. باید ببینیم که مارک زاکربرگ در ادامه فعالیت خود چه تصمیماتی برای رشد پلتفرم خواهد گرفت.

منبع: Investing

مطالب بیشتر:


متاورس کمپانی متا با استفاده از اپلیکیشن Horizon Worlds راه اندازی شد
مارک زاکربرگ اولین فروشگاه ابزار فیزیکی متاورس را تاسیس کرد
تاثیر توسعه دهندگان در تمرکز و عدم تمرکز متاورس
ارز دیجیتال فیس بوک به کجا رسید؟/لیبرا یا دییم؟
رمزنگاری توییتر رمزگشایی می کند که چرا Zuck واقعاً نام بزهای خود را ‘Max’ و ‘Bitcoin’ گذاشته است.

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx