اخباراخبار بلاک چین

راه اندازی سرویس تبدیل ارزهای دیجیتال به پول نقد توسط مانی گرام

مانی گرام (MoneyGram) به عنوان یکی از مجموعه های فعال در زمینه ارز های دیجیتال و انتقال راحت این گروه از دارایی های نوین در سطح جهانی فعالیت میکند. این مجموعه به تازگی تلاش کرد. تا تا یک مجموعه خدمات برای تبدیل ارز های دیجیتال به پول نقد ارائه دهد. این مجموعه این بار با همکاری ارز دیجیتال استلار (SDF) خبر های جدید از فعالیت های اخیر خود منتشر کرد.

مانی گرام سرویس های نقد پول دیجیتال را در چندین بازار جهانی مانند فیلیپین و ایالت متحده آمریکا عرضه کرد. با توجه به عملکرد این مجموعه و اهداف آنها پیش بینی میشود. که این سری سرویس های مالی با سرعت بیشتری در دیگر کشور های توسعه یافته ارائه شود.

تا کاربران و علاقه مندان به فعالیت های مالی مجازی بتوانند. از این امکان به سبب تبدیل پول فیات مانند دلار آمریکا، یورو، کرون، یوان و… به ارز های دیجیتال تبدیل شود.

ریپل و مانی گرام


در گزارش هایی که به تازگی از سایت های رسمی خبر گذاری ها منتشر شد. یکی از رقبای سرسخت ریپل در ماه اکتبر سال میلادی گذشته رسما به گروه توسعه دهنده مانی گرام ملحق شد. ال بتواند در خانواده مالی کریپتوکارنسی، در بخش انتقالات و تبدیل دارایی ها موثر ظاهر شوند.

و در نهایت استلار به عنوان دومین پروژه فعال در زمینه ارز های دیجیتال فعالیت مشترک خود را در ماه مارس سال میلادی کنونی آغاز کرد. و نتیجه این همکاری آماده سازی امروز این بستر پس از آزمایش های گوناگون در چندید نمونه از کشور های مختلف قابل اجرا است.

انتظارات از این دست فعالیت ها بالا است. و کاربران فعال به صورت همه جانبه مشتاق اند. که این دست از خدمات برای مناطقی که دسترسی به خدمات مالی محدودی دارند هرچه زودتر توسعه پیدا کند.

همام طور که از سایت های خبرگذاری قبل از این گزارش شد. این دارایی ریپل بود که توسط کمیسیون بورس اوراق بهادار به دادگاه ایالت متحده کشیده میشد. و در ادامه این پرونده همکاری مشترک میان مانی گرام و ریپل قطع و در نهایت این دو مجموعه با تفکیک فعالیت های خود به پروژه مشترک خود پایان دادند. من قبل از این مانی گرام تلاش میکرد. با استفاده از ریپل، نقدینگی مورد نیاز برای تبدیل پول فیات به ارز دیجیتال را تامین کند.

در نهایت با توجه به عملکرد مانی گرام و دستاورد هایی که در ادامه مسیر پسر از جدایی ریپل داشت. انتظار است که این پلتفمر بتواند بالای 350000 نمایندگی در اقصی نقاط جهان تاسیس کند. تا بتواند به صورت گسترده بر بازار مالی و سهولت نقل و انتقالات موثر باشد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


خریداران ارز های دیجیتال مراقب کلاه برداری ها باشند
ارز دیجیتال ریپل Ripple | معرفی کامل و کاربردهای آن
طی پنج ساعت گذشته ۱۰۰ میلیون ریپل (XRP) جابجا شد
XRP چیست؟ آیا XRP یک ارز دیجیتال است؟/بررسی پلتفرم و نحوه عملکرد XRP

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx