اخباراخبار جهان

بورس اوراق بهادار آمریکا تصمیمات جدیدی برای بازار ارز های دیجیتال گرفت

به گزارش اقتصاد نیوز در خصوص ارز های دیجیتال و به نقل از ایسنا بر اساس گزارشات منتشر شده از سی ان بی سی خبر هایی مبنی بر تغییر عقیده جو بایدن به سبب انتصاب سول عمروا در سمت ریاست دفتر کنترل ارزی ایالت متحده آمریکا منتشر شده است.

این تصمیم در کاخ سفید با مخالفت های مسئولان وقت رو به رو شد به طوری که پس از انتشار این خبر بلافاصله پنج تن از سناتور های دموکرات آمریکای اعتراض خود را به حالت مکتوب عنوان کرده و آن را در اختیار جو بایدن قرار دادند.

از واکنش های دیگر مسئولان نیز پیدا است که مخالفت با تصمیم جو بایدن از سمت پنج نفر نیست. و در میان جمهوری خواهان افراد بیشتری نیز مخالفت های خود را به طرق متفاوت عنوان کرده اند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در این انتصاب جلب توجه میکرد. دیدگاه منفی سول عمروا در خصوص ارز های دیجیتال بود. وی که اعتقادی به این دارایی ها نداشت و با رشد این دسته از ارز ها مخالف بود.

هم اکنون از سمت جو بایدن انتصاب وی از سمت مدیریت لغو گردید. میتواند حاکی از اتفاق های مثبت در رشد بازار مالی کریپتوکارنسی داشته باشد.

در ادامه

کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالت متحده آمریکا با تصمیمات اخیر خود برای دارایی های دیجیتال سعی بر چارچوب بندب فعالیت ارز های دیجیتال دارد.

در پی گزارش ها طرح جدیدی مبنی بر لغو فعالیت های برخی ارز های دیجیتال از پلتفرم صرافی ها به گوش میرسد. طبق تصمیمات اخیر کمیسون بورس اوراق بهادار هم اکنون هماهنگی های لازم با صرافی های بزرگ ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال انجام ، تا دسترسی مخاطبان ارز هایی مانند کاردانو لغو و از دسترس خارج کنند.

از زمان انتشار این دستورالعمل سخت گیری ها و نظارت بیشتری در تراکنش ها .اعمال شده است. تا بدینوسیله از فعالیت های پولشویی جلوگیری کنند.

در ادامه

پیشتر خبر هایی از پذیرش ارز های دیجیتال به عنوان پول رسمی السالوادور به گوش میرسید. رئیس جمهور این کشور با معرفی بیت کوین به عنوان پول رسمی السالوادور را به عنوان اولین کشور پذیرنده ارز های دیجیتال معرفی کرد.

هم اکنون صندوق بین المللی پول هشدار هایی به رئیس جمهور السالوادور در خصوص دارایی های دیجیتال .داده است. این هشدار حول محور ثبات پولی کشور بر تزلزل آن دلالت دارد.

مطاب بیشتر:


فروش سهام تسلا و ارتباط آن با تغییر نرخ بیت کوین
معرفی ارز دیجیتال استلار/بررسی پلتفرم و جزییات کارکرد آن
میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!
ماینر های کشف شده تا زمان تصویب لایحه جدید توقیف باقی میمانند.
آیا چین قانون ممنوعیت استخراج را اصلاح میکند؟/لغو ممنوعیت استخراج صحت دارد؟
فردی با جاسازی ریگ استخراج اتریوم در خودرو خود اتریوم استخراج میکند!

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx