Crypto Debit Card

Crypto Debit Card چیست؟

Crypto Debit Card نوعی کارت نقدی است که به دارنده آن اجازه می‌دهد تا با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مانند Bitcoin (BTCLitecoin (LTC) و Ethereum (ETH) هزینه کالاها و خدمات را پرداخت کند. اکثر کارت‌های نقدی Crypto که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند، توسط Visa و MasterCard پشتیبانی می‌شوند که پشتیبانی جهانی از کارت را امکان‌پذیر می‌سازد.

کاربران باید ابتدا Crypto Debit Card خود را با ارزهای رمزپایه ترجیحی خود شارژ کنند، قبل از اینکه بتوانند از آن‌ها برای خرید استفاده کنند، مشابه نحوه عملکرد کارت‌های نقدی سنتی. بارگیری یک Crypto Card از طریق وب سایت های پشتیبانی شده و برنامه های تلفن همراه تسهیل می شود.

جالب اینجاست که بازرگانان علیرغم پرداخت با Crypto Card می‌توانند با ارزهای فیات مانند یورو یا دلار پرداخت کنند زیرا صادرکننده کارت با استفاده از نرخ‌های رایج بازار، تبدیل را تسهیل می‌کند.

در حالی که این تبدیل کارت را با یک کارت بدهی معمولی برابر می‌کند، مزایای بیشتری را برای دارندگان ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند، به خصوص اگر به طور منظم به خارج از کشور سفر کنند. هنگام سفر به خارج از کشور، دارندگان Crypto Card می توانند از هزینه های بالای تراکنش که هنگام جابجایی بین ارزها متحمل می شوند، اجتناب کنند. علاوه بر این، یک Crypto Debit Card همچنین کاربران را از سایر هزینه‌های اخذ شده از کارت‌های قدیمی مانند هزینه‌های سالانه معاف می‌کند.

از دیگر مزایای استفاده از Crypto Debit Card می توان به امکان برداشت از خودپرداز و همچنین رابط با پلتفرم های پرداخت محبوب مانند Samsung Pay، Google Pay و Apple Pay اشاره کرد. توجه داشته باشید که Virtual Crypto Debit Card برای خرید آنلاین ایده آل هستند.

علاوه بر این، برخی از ارائه‌دهندگان Crypto Card به کاربران این امکان را می‌دهند که coin های بومی را برای باز کردن پاداش‌ها به اشتراک بگذارند. با این حال، ارزش ارزهای مجازی بارگذاری شده به دلیل نوسانات بازار Crypto ، مرتباً در نوسان است.

صادرکنندگان تحت نظارت ممکن است از کاربران بخواهند که برخی از جزئیات شخصی را به عنوان بخشی از الزامات شناخت مشتری خود (KYC) فاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا