Contract Account

Contract Account چیست؟

هنگامی که یک Contract توسط پیمانکاران پذیرفته می شود، سپس برای هر قرارداد یک Account جداگانه باز می شود تا تمام هزینه های مربوط به یک قرارداد خاص جمع آوری شود، و یک شماره سریال به Contract داده می شود که به عنوان Contract Account یا حساب قرارداد شناخته شده و خطاب به آن می باشد.

کلیه هزینه هایی که بابت یک Contract انجام می شود مانند مواد، دستمزد، هزینه قراردادهای فرعی (Sub-Contract) و غیره به Contract Account بدهکار می شود.

در دنیای ارزهای دیجیتال، یک Contract Account حسابی است که دارای موجودی اتر (Crypto) و دارای کد مرتبط است، که در آن اجرای Code توسط تراکنش‌ها یا پیام‌هایی که از قراردادهای دیگر دریافت می‌شود، آغاز می‌شود. هنگام اجرا، آنها همچنین می توانند عملیات با پیچیدگی دلخواه را انجام دهند و ذخیره سازی دائمی خود را که می تواند حالت دائمی داشته باشد و سایر Contract ها را فراخوانی کند، دستکاری کنند.

این به دلیل این واقعیت است که تمام اقدامات در Ethereum Blockchain از طریق تراکنش‌های انجام شده از حساب‌های تحت مالکیت خارجی انجام می‌شود. به این ترتیب، هر بار که یک Contract Account تراکنش را دریافت می کند، کدی که دارد طبق دستور پارامترهای ورودی که به عنوان بخشی از خود تراکنش ارسال شده است، اجرا می شود. Contract Code سپس توسط ماشین مجازی اتریوم بر روی هر یک از گره‌هایی که در شبکه شرکت می‌کنند به عنوان بخشی از تأیید بلوک‌های جدید اجرا می‌شود.

با این حال، این اجرا باید قطعی باشد و تنها زمینه آن موقعیت بلوک در بلاک چین و همچنین تمام داده‌های موجود است. سپس بلوک‌های روی بلاک چین واحدهای زمان را نشان می‌دهند، جایی که بلاک‌چین یک بعد زمانی است و کل تاریخ وضعیت‌ها و همچنین نقطه زمانی گسسته‌ای را که توسط بلوک‌های درون خود زنجیره طراحی شده‌اند را نشان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا