اخباراخبار آلت کوین ها

خریداران ارز های دیجیتال مراقب کلاه برداری ها باشند

به  گزارش خبر گذاری تسنیم در خصوص کلاه برداری ارز دیجیتال، دارایی های دیجیتال مجددا حرکات نوسانی خود را در پلتفرم کریپتوکارنسی آغاز کرده اند. این افت و خیز جدید بستر مناسبی را برای کلاه برداران و سودجویان این حوزه مالی فراهم کرده. تا آن ها بتوانند از این آب گل آلود به نفع خود ماهی صید کنند.

در این مقاله سعی داریم تا به شما مخاطبان سرمایه گذار بر روی دارایی ها هشدار کلاه برداری ارز دیجیتال که هم اکنون بستر آن محیا شده است را گوشزد کنیم. تا با دیدی باز و به حالت هشیارانه عملیات خود را انجام و در ادامه به فعالیت های مالی خود بپردازید.

ارز دیجیتال اسکویید گیم

اسکویید گیم یکی از دارایی هایی است که در فضای کریپتوکارنسی عمر چند دقیقه ای داشته است. این ارز که از طریق یک سریال کره ای متولد شد به طور ناگهانی و در وضعیت حبابی میان کاربران دست به دست شد. و در عرض چند دقیقه به طور کامل ارزش خود را از دست داد. که خود یک سوء استفاده از اعتماد سرمایه گذاران دارایی های دیجیتال بود.

ارز دیجیتال کینگ مانی

از دیگر دارایی هایی که با هدف سوء استفاده از کاربران شبکه مطرح شد ارز دیجیتال کینگ مانی بود که به دست موسسه ای با مجوز بازاریابی شبکه ای توسعه داده شد.

در ابتدای شروع کار این دارایی با تصویر سازی دروغین از اهداف پلتفرم و وعده های فریبنده تلاش کرد تا افراد زیادی را به پلتفرم جذب کند. پس از جذب سرمایه. کم کم  آثار کلاه برداری به نمایان شد. و تعداد زیادی از کیف پول ها بسته. و دارایی کاربران دستکاری شد.

در ادامه این فرایند متقلبانه کاربرانی که به پلتفرم کینگ مانی اعتماد کرده بودند از وعده های این طرح عنوان کردند.

کینگ مانی دارایی است که پتانسیل افزایش نرخ تا 20 هزار یورو را دارا است. در ادامه پس از قفل والت ها تا 40 یورو حد ارزشی آن است.

پس از جذب سرمایه و فریب عده زیادی از سرمایه گذاران این حوزه 4500 میلیارد تومان در دست سارقان است. که تا کنون با نقاب توسعه دهندگان یک دارایی ظاهر شده بودند.

نظر کارشناسان در خصوص کلاه برداری های شایع در حوزه ارز های دیجیتال

کارشناسان با بررسی در این خصوص از افزایش کلاه برداری های سخن به میان آوردند. و به دلیل نوپا بودن حوزه مالی کریپتوکارنسی هنوز ابهامات این بخش را زیاد دانسته و مسئولیت پژوهش و ریسک پذیری را بر عهده سرمایه گذاران این بخش میدانند.

آنان پس از اشاره به نوع سرمایه گذاری های در این حوزه مالی عنوان کردند. که دارایی بعدی که قرار است در لحظه به یک فریب و یا ارز بی ارزش شود معلوم نیست کدام است!

مطالب بیشتر:

پیش بینی سرمایه گذاری و رونق خرید و فروش در سال 2022
KYC چیست؟ و چه تاثیری در تراکنش های ارز های دیجیتال دارد؟
توکن غیر مثلی و اعتبار قانونی آن ها
نهنگ های سرمایه گذار بیت کوین اندوزی میکنند!/بحران نقدینگی صرافی ها

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx