اخباراخبار جهان

یوتیوب در جست و جوی NFT ها

مدیر عامل شرکت یوتیوب در روز گذشته نامه ای را منتشر کرد. که رد آن از اهداف جدید شرکت خود پرده برداری میکرد. طبق صحبت های سوزان وویچیکی این کمپانی بزرک رسانه ای که به عنوان غول ویدئویی در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران است. خود را برندی معرفی میکند که به تازگی بر قطار NFT ها سوار شده است.

وویچیکی در این خصوص توضیح میدهد که هم اکنون یوتیوب در نظر دارد. تا با حمایت تولید کنندگان محتوی و جهت دهی به آنها برای حرکت به سمت فناوری های نوین مانند توکن های غیر مثلی NFT یوتیوب را قدرتمند سازد.

او در این خصوص گفت:

ما در بستر یوتیوب تلاش میکنیم. که کاربران را به سمت فناوری هدایت کنیم تا بدینوسیله هم کاربران از فناوری روز مانند NFT ها بهرهمند شوند و هم به بهبود وتقویت یوتیوب کمک کنیم.

در ادامه این توسعه دهنده میگوید. که یوتیوب تلاش میکند با فناوری روز مانند متاورس و وب3 همگان شود. و از آن به عنوان یک منبع الهام بخش برای توسعه اهداف جدید استفاده کند.

در این نامه که به توسط وویچیکی نوشته شده تلاش شده است. تا  خود را در برابر  TikTak به عنوان رقیب نشان دهد. از این رو با اظهار آمار 5 تریلیون بازدید از سایت خود، یوتیوب را رسانه ای موفق خواند.

هم اکنون باید در نظر داشت که یوتیوب چگونه قصد دارد به بستر های NFT و متاورس ورود کند. با این حال تعدای از پلتفرم هایی هستند که تلاش کردند در بستر خود NFT ها را راه اندازی کنند.

اما با شکست رو به رو شدند. به عنوان مثال یک اپلیکیشن ویدئویی تازه کار تلاش کرد تا با همکاری برخی از هنرمندان مانند Lil Nas X ،Bella Poarch و Grimes توکن غیر مثلی خود را ادائه دهد. اما چندی بعد این پروژه متوقف شد و افراد فعال در این حوزه ان را شوخی توصیف کردند.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


معاملات استیبل کوین ها رو به افزایش است
دوج کوین مجددا به جمع 10 ارز برتر جدول رده بندی کریپتوکارنسی برگشت
مدیرعامل شرکت Galaxy Digital با پیتر شیف بر سر ریزش بیت کوین شرط بستند

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx