Brian Armstrong

Brian Armstrong کیست؟

Brian Armstrong موسس و مدیر عامل Coinbase است. او در کالیفرنیا به دنیا آمد و بعداً برای تحصیل در رشته علوم کامپیوتر و اقتصاد به تگزاس نقل مکان کرد. او پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود در علوم کامپیوتر، کسب‌وکاری ایجاد کرد که معلمان را با دانشجویان همراه می‌کرد. او همچنین به عنوان توسعه دهنده و مهندس نرم افزار برای شرکت های فناوری از جمله IBM و Airbnb کار می کرد.

در سال 2010، Brian Armstrong پس از خواندن whitepaper اصلی، یکی از معتقدان و پیروان اولیه بیت کوین بود. در طول سفرهایش به برزیل و آمریکای جنوبی، او فرصت‌های فراوانی را برای ایجاد راه‌های بهتر برای تسهیل پرداخت‌های فرامرزی دید. او شروع به کدنویسی پلتفرمی کرد که در آن افراد می توانستند برای حل این مشکل ارزهای دیجیتال را ذخیره و ارسال کنند. او Coinbase را در سال 2012 پس از تضمین 150000 دلار سرمایه گذاری تأسیس کرد.

Coinbase با 56 میلیون کاربر ثبت نام شده به یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان تبدیل شده است. بر اساس وب سایت خود، Brian “علاقه مند به سرعت بخشیدن به سرعت نوآوری در جهان، ساخت محصولات فناوری، و افزایش میزان آزادی اقتصادی در جهان است.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا