اخباراخبار بلاک چین

با اعلام زمان رویداد گالاورس (Galaverse) دارایی دیجیتال گالا رشد کرد

استودیوی بازی بلاکچینی Gala Games (GALA) صبح امروز در خبری از یک گام بزرگ در جهت توسعه خبر داد. و این مجموعه توانست در امروز تاریخ عرضه گالاورس  را به طرفداران گالا و جامعه مالی کریپتوکارنسی معرفی کند.

انتشار این خبر تاثیر مستقیم بر قیمت گالا گذاشت. و این ارز را در رده بندی سرمایه گذاری به نسبت سایر دارایی ها بالا کشید. گالا در 24 ساعت گذشته با اندازه 18 درصد به نسبت قبل افزایش یافت. علاوه بر این گالا در این مدت کوتاه 24 ساعته چیزی به اندازه 81 درصد بر حجم معاملات آن افزوده شد.

طبق اظهارات توسعه دهندگان تیم کاری گالا “گالاورس” یک رویداد 3 روز است که در کپنهاگ دانمارک برگذار میشود. تاریخ این رویداد از هفتن تا نهم ژوئن در سال میلادی 2022 است.

گالاورس وارد میشود


گزوه های توسعه دهنده گالاورس آخرین اخبار و وضعیت این طرح را در اواسط ماه دسامبر سال میلادی 2021 در رویدادی در لاس وگاس عنوان کردند. این رویداد در واقع آخرید رویدادی بود که از گالاورس خبر داد.

در این بیانات Gala Games تلاش کرد تا بازی های این پلتفرم یک به یک برای کاربران شرح دهد. تا افراد بتوانند تجربه کاربری خود را در این پروژه متصور شوند. این پروژه ها شامل Last Expedition، Legacy و The Walking Dead: Empires بود که در این رویداد معرفی شد.

در وبلاگ این شرکت در خصوص بلیط های گالا گیمز توضح میدهد. که تنها برای مشارکت به اندازه 800 بیلط طراحی شد است. به این شکل که هر کاربر تنها یک بلیط و به اندازه 8000 دلار ارزش و برای یک زوج شرکت کننده به اندازه 14800 دلار هزینه خرید در نظر گرفته شده است.

گالا در این ماه دومین اطلاعیه بزرگ خود را متشر کرد. که خبر از تهیه و تولید بلیط های ورودی گالا گیمز بود.

من قبل از این CoinGape  گزارش کرد. که این گروه توسعه دهنده به اندازه 5 میلیارد دلار برای تهیه و توسعه NFT های خود در سال آینده سرمایه گذاری میکند.

این دارایی در میان اهداف گوناگون این پروژه توزیع میشود. به این شکل که به اندازه 2 میلیارد دلار صرف بازی های توسعه داده شده گالا گیم و 1 میلیارد دلار هم مربوط به بخش موسیقی و استودیو ها است. درادامه به اندازه 2 میلیارد دلار باقی مانده هم برای فیلم ها و پارک های تفریحی گالا در نظر گرفته شده است.

منبع: coingape

مطالب بیشتر:


نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
بازی Blockchain و استودیوی NFT توسط Polygon راه اندازی می شود.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
پلتفرم معاملاتی بلاکچین INX؛IPO توافق شده با ارزش 125 میلیون دلار SEC را تکمیل میکند.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کنفرانس رمزنگاری میامی حضور بیش از 50،000 نفر را پیش بینی می کند.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
وودوو بر روی توسعه بازی های بلاک چینی 200 میلیون دلار سرمایه گذاری میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx