bitcoinاخباراخبار بیت کویناخبار جهان

تعلیق حساب کاربری اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال در توئیتر

تلاش اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال برای بازیابی حساب‌های توییتری

اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال در تلاش هستند تا حساب‌های توییتری خود را بازیابی کنند.

توییتر تعدادی از حساب‌های اصلی اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال را مسدود کرد. طبق توئیت 10 مارس پیتر مک کورمک (Peter McCormack)، اخیراً حداقل شش حساب کاربری توسط توییتر به تعلیق درآمده است.
حساب‌های ذکر شده شامل برجسته‌ترین اینفلوئنسرهای کریپتوکارنسی در توییتر با بیش از 300000 فالوئر می‌شود؛ برای مثال تحلیلگر بیت کوین ویلی وو، خالق مدل بیت کوین و مدافع ارز دیجیتال کریپتو داگ. سایر حساب‌های مربوط به ارزهای دیجیتال مانند MMCrypto ،TheMoon ،Koroush AK و WSBChairman نیز به حالت تعلیق درآمده‌اند.
لیست کامل حساب‌های مسدود شده:

نوشته های مشابه

@TheCryptoDogKoroushAK

@themooncarl

@wsbchairman

@mmcrypto

@100trillionUSD

@woonomic

_پیتر مک کورمک (10 مارس 2021)

در زمان انتشار این خبر، هنوز پنج حساب کاربری اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال بازیابی نشده‌اند، در حالی که به نظر می‌رسد حساب‌های Willy Woo و PlanB بازیابی شده‌اند. به نظر می‌رسد حساب کاربری PlanB کامل بازیابی شده، اما ویلی وو فقط حدوداً 600 فالوئر دارد.

علی رغم تعلیق مختصر حساب کاربری اینفلوئنسرهای برجسته، توییتر بعضی از حساب کاربری اینفلوئنسرها را تعلیق یا مسدود نکرده است. Ankeborgare، کاربر توییتر، خاطرنشان کرد که برخی از حساب‌های جعلی مثل 100TrillionUSDT و 100TrillionUSDD مسدود نشده‌اند.

در تاریخ 8 مارس، پشتیبانی توییتر اظهار کرد که اخیرا توییتر افزایش قابل توجهی از حساب‌های مسدود شده را تجربه کرده است اما توییتر بلافاصله به درخواست کوین تلگراف برای توضیحات بیش‌تر درباره حساب کاربری اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال پاسخ نداد.

منبع: وبسایت cointelegraph

تاریخ انتشار خبر: 10 مارس 2021

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx