اخباراخبار قانون گذاری

Aave v2 برنامه استخراج نقدینگی را با هدف وام گیرندگان با ثبات Bitcoin آغاز می کند

Aave برنامه استخراج نقدینگی v2 خود را آغاز کرده است و تقریباً 880،000 دلار پاداش رمز به کاربران روزانه تا 15 جولای ارائه می دهد.

Aave برنامه استخراج نقدینگی را برای پروتکل v2 خود راه اندازی کرده است ، و پاداش رمزهای مدیریتی بیش از 20٪ را به کاربرانی که وام های ثابت را می گیرند پرداخت می کند.

در زمان نوشتن این مقاله ، کاربرانی که سپرده های ثابت خود را در این پروتکل واریز می کنند می توانند علاوه بر سودهای عادی خود در قالب توکن های AAVE (stkAAVE) ، سود اضافی بین 4.78 تا 13.49 درصد کسب کنند.سپرده های بسته شده بیت کوین نیز 4.59٪  سود اضافی پرداخت می کنند ، در حالی که سپرده های اتر 2.11٪ پاداش دریافت می کنند.

نوشته های مشابه

با این حال به نظر می رسد بالاترین پاداش به وام گیرندگان پایدار بیت کوین تعلق می گیرد که در حال حاضر پاداشی بین 5.15 تا 22.05 درصد دریافت می کنند.

AIP-16 با آرای اکثریت جامعه “بله” را دریافت کرد و رسماً اجرا شد.این پیشنهاد توسط  @paraficapital ؛ ماینینگ های استخراج نقدینگی را برای Aave V2 معرفی می کند

https://t.co/ewa2Yvlc3w pic.twitter.com/s7xgz21eZ8

Aave (@AaveAave) April 26, 2021

Aave برنامه استخراج نقدینگی از طریق رأی حاکمیت در 24 آوریل تصویب شد. قرار است 2200 سهام AAVE (stkAAVE) به ارزش تقریبی 880000دلار با قیمتهای فعلی تا 15 جولای بین وام گیرندگان و وام دهندگان توزیع شود.این برنامه در ماه جولای بررسی می شود.بیش از دو سوم جوایز به بازارهای USDC و USDT اختصاص یافته است که 32.5٪ باقیمانده در بازارهای Aave’s DAI ، ETH ، wBTC و GUSD توزیع شده است. Aave اظهار داشت:

“AIP 16 نقدینگی موجود در ذخیره اکوسیستم Aave را افزایش می دهد ، که می تواند برای تأمین بودجه کمک های اقتصادی ، سرمایه گذاران و سازندگان از طریق برنامه کمک های بلاعوض جامعه استفاده شود.”

Aave گفت : آنها میخواستند که برای جلوگیری از ریسک وام گرفتن مخاطره آمیز و افزایش نقدینگی پایدار ، به نشانه های پایدار پاداش بیشتری دهید.

40% از Aave TVL در نسخه تکرار شده خود قفل شده ؛کمپین پاداش v2 نیز برای مهاجرت کاربران به پروتکل به روز شده در نظر گرفته شده است.Aave گفت: “با معرفی جوایز استخراج نقدینگی فقط در Aave v2 ، ارائه دهندگان نقدینگی و وام گیرندگان به طور طبیعی به سمت نسخه بهینه شده مهاجرت می کنند.”

این برنامه به دنبال موفقیت پاداش استخراج نقدینگی است که باعث تشویق کاربران برای کشف استقرار Aave در راه حل مقیاس لایه دو ، Polygon (که قبلاً با نام Matic شناخته می شد) است.در توئیتی در تاریخ 25 آوریل اشاره شد که استقرار Aave’s Polygon طبق توئیت در 25 آوریل ، طی ده روز پس از راه اندازی ، از 1 میلیارد دلار در TVL و 7،200 کاربر عبور کرده است.

طبق گفته DeFi Llama ، Aave در حال حاضر ششمین پروتکل بزرگ DeFi با TVL تقریباً 7.5 میلیارد دلار است.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx